خرید ملک و اخذ پاسپورت ترکیه

در این مطلب تمامی اطلاعاتی مورد نیاز جهت خرید ملک و دریافت پاسپورت و اقامت ترکیه 🇹🇷 را به دست خواهید آورد ودر صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با مشاورین سیمرغ سفر در تماس باشید.

Slider

خرید ملک در ترکیه و دریافت اقامت و پاسپورت ترکیه

با توجه به سیاست های دولت ترکیه و با تصویب قانون جدید در اواخر سال 2018 توسط رئیس جمهور کشور  ترکیه مبلغ سرمایه گذاری برای خرید ملک در ترکیه و اخذ شهروندی و پاسپورت این کشور  از  مبلغ یک میلیون دلار به مبلغ 250 هزار دلار کاهش داده شد. در حال حاضر فرصت استثنایی فراهم شده تا با خرید ملک به مبلغ 250 هزار دلار علاوه بر سرمایه گذاری ارزی در بخش املاک در کشور ترکیه و دریافت سند قطعی مالکیت بتوانید اقامت،حق شهروندی و پاسپورت ترکیه را برای خود و اعضا خانواده به دست آورید. با زندگی در این کشور زیبا با جاذبه های توریستی منحصر به فرد از مزایای بی شمار اقتصادی، شغلی، تجاری، تحصیلی و ارتباط با سایر کشور های جهان بدون محدودیت بهره مند خواهید شد.

اقامت ترکیه

خرید ملک در  بهشت ترکیه آنتالیا،آلانیا و کمر

آب و هوای استثنایی مدیترانه ای در چهارفصل و امنیت بسیار بالا، هزینه مناسب زندگی، آرامش و تراکم پایین جمعیتی در مقایسه با سایر شهر های شلوغ ترکیه مانند استانبول از جمله مزیت های چشمگیر آنتالیا هستند. از طرفی سرمایه گذاری قابل توجه خارجی و توریستی، خرید زیباترین و باکیفیت ترین ویلا ها، سوئیت و آپارتمان ها در سواحل مدیترانه با کمترین هزینه در قیاس با سایر کشور های اروپایی مناطق آنتالیا،آلانیا و کمر ترکیه را به قطب سرمایه گذاری اروپایی ها و شهروندان سایر ملل از جمله ایرانیان تبدیل کرده است.

در حال حاضر مجموعه سیمرغ در تهران و دفتر مرکزی آنتالیا ترکیه با تمامی مجوز های رسمی از دولت ترکیه در  زمینه خدمات املاک و سرمایه گذاری، اخذ اقامت، مهاجرت وخدمات توریستی با کادر مجرب ایرانی _ترک و وکلای رسمی جهت خدمات حقوقی مشغول به ارائه خدمات به هموطنان به صورت تخصصی در مناطق آنتالیا، آلانیا و کمر ترکیه است.

پاسپورت ترکیه

مزایای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و دریافت پاسپورت ترکیه:

اخذ پاسپورت ترکیه و شهروندی ترکیه برای خود ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال  در کمتر از۳ ماه

عدم نیاز به شرط زبان خارجی جهت دریافت پاسپورت

دسترسی به ۱۲۱ کشور بدون نیاز به ویزا و رتبه 36 پاسپورت ترکیه در جهان

امکان افتتاح حساب بین المللی و دریافت مسترکارت و وصل شدن به سیستم بانکی بین المللی بدون محدودیت

تجارت بدون محدودیت با سراسر جهان و دریافت مجوز کار در بازار ترکیه به عنوان یک شهروند ترکیه

حفظ همزمان تابعیت ایرانی متقاضی و عدم نیاز به حضور تمام وقت در ترکیه

سرمایه گذاری ارزی و سودآوری بالای خرید ملک در کشور توریستی ترکیه و امکان درآمد زایی ارزی با اجاره ملک

خرید ملک با امکانات عالی و سود آوری بالا به همراه اخذ پاسپورت با کمترین هزینه در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی

تحصیل رایگان برای فرزندان در ترکیه

برخورداری از تمام مزایای شهروندی ترکیه مانند بازنشستگی، حق رای،خدمات درمانی رایگان و خدمات اجتماعی و…

سهولت دریافت ویزا مولتی 10 ساله کانادا، مولتی شنگن، مولتی انگلیس وآمریکا با پاسپورت ترکیه

 

 


خرید ملک در ترکیه

مراحل خرید ملک در ترکیه

مجموعه سیمرغ در تهران و آنتالیا از اولین قدم و انتخاب ملک و دریافت سند مالکیت تا اخذ پاسپورت و شهروندی ترکیه برای خود و خانواده در کنار شما خواهد بود. باتوجه به مشکلات گسترده در حوزه خرید ملک در ترکیه مجموعه سیمرغ سفر در آنتالیا بستری را فراهم کرده تا با آرامش، اطمینان و امنیت خاطر سرمایه گذاری موفقی را داشته باشید. فرایند خرید ملک درشهر های آنتالیا، آلانیا و کمر ترکیه  توسط مجموعه سیمرغ در تهران و آنتالیا به شرح زیر است:

حضور در محل دفتر تهران جهت هماهنگی و عقد قرارداد

دریافت تور 5 روزه رایگان (ویژه خریداران ملک) در دفتر تهران

استقبال نماینده سیمرغ در فرودگاه آنتالیا و ترنسفر به محل اقامت

حضور در محل شرکت در آنتالیا و ارائه مشاوره تخصصی و بازدید های روزانه از املاک به همراه کارشناس فارسی زبان تا مرحله خرید ملک مورد نظر شماو تحویل سند مالکیت در کمتر از یک هفته

انجام کلیه خدمات پس از خرید ملک شامل تمامی مراحل اخذ اقامت و پاسپورت و مراجعه به مراکز و ادارات مربوطه توسط وکیل رسمی، ترجمه و تایید مدارک در دفاتر رسمی، افتتاح حساب بانکی بین المللی در ترکیه، مشاوره انجام خدمات انتقال وجه خرید ملک به صورت ارزی در صرافی توسط کارشناسان تیم مجرب سیمرغ در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد.

پس از خرید ملک و تحویل سند مالکیت به شما فرایند اخذ تاییدیه شهروندی با مراجعه وکیل شرکت به اداره ثبت زمین و املاک ترکیه (Tapu)و دفتر مهاجرت و اداره کل جمعیت و شهروندی ترکیه آغاز می شود . در نهایت با طی تمامی مراحل قانونی توسط وکیل، پاسپورت و تاییدیه حق شهروندی شما واعضا خانواده در کمتر از 3 ماه به شما تحویل داده خواهد شد.

  • ترکیه

خدمات پس از دریافت شهروندی ترکیه در آنتالیا، آلانیا و کمر

مجموعه سیمرغ به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های خدمات دهنده در مناطق آنتالیا، آلانیا و کمر به ایرانیان پس از اخذ اقامت و زندگی در ترکیه در کنار شما است. مراحل مورد نیاز از قبیل اجاره ملک شما، دکوراسیون و بازسازی ملک، خدمات ارزی، اخذ گواهینامه وخودرو ، خدمات ارائه مترجم فارسی زبان، مشاوره امور تجاری و سرمایه گذاری و تحصیلی فرزندان در کنار شما خواهد بود.

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک با مبلغ کمتر از 250 هزار دلار و دریافت اقامت ترکیه:

همان طور که ذکر شد بر اساس قوانین سرمایه گذاری خرید ملک در کشور ترکیه  جهت اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه نیاز به خرید یک یا چند ملک به ارزش مجموع 250 هزار دلار است. اگر متقاضی فقط قصد اخذ اقامت ترکیه و سرمایه گذاری خرید ملک در ترکیه  را داشته باشد(بدون اخذ پاسپورت و شهروندی ترکیه) می تواند با خرید ملک با مبلغ کمتر از 250 هزار دلار علاوه بر خرید ملک و سرمایه گزاری، اقامت ترکیه را  نبرای خود و اعضا خانواده به دست آورد.

خرید ملک در آنتالیا، آلانیا و کمر و اخذ پاسپورت ترکیه توسط سیمرغ سفر چه مزایایی دارد؟

خرید  ملک در ایران نیز توسط مشاورین املاک مجرب نتیجه  بسیار ارزشمندی در سرمایه گذاری را به همراه خواهد داشت ولی در کشور خارجی با توجه محدودیت ها و تغییر قوانین خرید ملک برای اتباع خارجی، مشکلات زبان، عدم شناخت تخصصی منطقه و ..اهمیت این موضوع دو چندان خواهد شد.

طرف قرارداد و تضمین خدمات  در شرکت تهران و آنتالیا ترکیه به صورت مستقیم توسط کارگزار و شرکت معتبر ایرانی.

امکان دریافت تخفیف و بهترین قیمت های منطقه توسط مشاورین املاک ما در ترکیه.

استعلام وضعیت املاک از قبیل بدهی ملکی، وام بانکی، مجوز های قانونی و محدودیت های قانونی خرید ملک ویژه اتباع خارجی توسط وکیل مجرب ملکی با اشراف بر قوانین جدید و به روز فروش ملک به اتباع خارجی در دولت ترکیه.

همراهی کارشناسان و وکیل ملکی و مترجم رسمی  در کلیه فرایند خرید ملک و اخذ اقامت و پاسپورت از قدم اول تا انتها در ایران و ترکیه.

 اعتبار و ارزش پاسپورت ترکیه :

یکی از مهمترین موارد در اقدام به اخذ پاسپورت هر کشور توجه به اعتبار و ارزش پاسپورت آن کشور در رده بندی جهانی است. بنا بر آخرین رده بندی در سال 2019 پاسپورت کشور ترکیه در رده 32 پاسپورت های معتبر دنیا قراردارد. با پاسپورت ترکیه می توان در مجموع به 121 کشور بدون ویزا یا صدور ویزا بلافاصله پس از ورود به فرودگاه مقصد یا صدور آنلاین ویزا سفر کرد.

در حال حاضر شهروندان ترکیه با پاسپورت این کشور به 72 کشور نظیر ژاپن، کره جنوبی، برزیل، آرژانتین، هنگ هنگ، سنگاپور، آفریقای جنوبی و… بدون ویزا و به 42 کشور نظیر کویت، بحرین و بسیاری از کشور های آفریقایی صدور ویزا بلافاصله پس از ورود به فرودگاه مقصد و 7 کشور نظیر استرالیا امکان صدور ویزا به صورت آنلاین امکان سفر خواهند داشت.(در مجموع بر اساس امار سال 2019 شهروندان ترکیه به 121 کشور می توانند سفر کنند)

لازم به ذکر است که پروسه اخذ ویزا شنگن، آمریکا، کانادا و انگلستان برای شهروندان ترکیه با توجه اعتبار پاسپورت ترکیه در مقایسه با ایران به مراتب راحت تر است. از طرفی سهولت دریافت ویزا های مهم فوق با پاسپورت ترکیه یکی از مزایای مهم برای ایرانیان است و با پیشرفت روز افزون ترکیه در عرصه بین الملل در صورت پیوستن به اتحادیه اروپا و ورود به حوزه 26 کشور شنگن اعتبار پاسپورت ترکیه در جهان بسیار ارزشمند خواهد شد.

 

آنتالیا

پاسخ به سوالات متداول شما در زمینه خرید ملک در ترکیه و دریافت پاسپورت ترکیه:

آیا شرکت سیمرغ در همه شهر های ترکیه خدمات خرید ملک را ارائه می دهد:

خیر-دفتر مرکزی شرکت در شهر آنتالیا ترکیه فعال است و فقط در مناطق آنتالیا، آلانیا و کمر به صورت تخصصی به هموطنان خدمات ارائه

می دهد.

آیا جهت اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه فقط یک ملک به ارزش 250 هزار دلار باید خریداری کرد؟

خیر –شما می توانید چند ملک با قیمت پایین تر خریداری کنید ولی مجموع خرید شما باید به مبلغ 250 هزار دلار برسد.

آیا پس از اخذ شهروندی و دریافت پاسپورت ترکیه امکان فروش ملک خود را دارم؟

خیر-بر اساس قوانین شما در برابر دریافت پاسپورت و شهروندی ترکیه تا 3 سال اجازه فروش ملک خود را نخواهید داشت. ولی پس از 3 سال میتوانید ملک خود را مانند سایر شهروندان ترکیه به فروش برسانید.

آیا امکان اجاره ملک خود را در ترکیه خواهم داشت؟

بله – شما میتوانید بلافاصله پس از خرید، ملک خود را به صورت سالیانه، ماهیانه و… اجاره دهید. یکی از خدمات پس از خرید ملک توسط شرکت سیمرغ در آنتالیا، آلانیا و کمراجاره املاک است.

آیا با اخذ پاسپورت و شهروندی کشور ترکیه تابعیت ایران من دچار مشکل خواهد شد؟

خیر– یکی از نکات مثبت در خصوص  دریافت پاسپورت ترکیه امکان حفظ تابعیت اصلی متقاضی است و شما امکان داشتن تابعیت همزمان ایران و ترکیه را خواهید داشت.

پس از خرید ملک ،مزایا اقامت و دریافت پاسپورت شامل چه کسانی خواهد شد؟

اقامت، پاسپورت و شهروندی ترکیه شامل متقاضی، همسر و فرزندان زیر 18 سال خواهد شد.

آیا سرمایه گذاری ملکی در مناطق آنتالیا و آلانیا سود آور است؟

بهشت ترکیه یعنی  آنتالیا و آلانیا یکی از بزرگترین مراکز گردشگری جهان است . به دلیل آب و هوا، جاذبه های توریستی و هزینه پایین در مقایسه با کشورهای اروپایی، موقعیت و دسترسی عالی و پرواز به سراسر جهان در حال حاضر گردشگران زیادی از اروپا، امریکا، روسیه وک شورهای عربی متقاضی خرید املاک یا اجاره ملک در مناطق آنتالیا و آلانیا هستند. رشد اقتصادی، زیرساخت های قوی گردشگری و سرمایه گذاری بالا توسط امریکا و اروپا و سراسر دنیا از دیرباز در این مناطق فضای امنی جهت سرمایه گذاری در بخش املاک و سود آوری  فراهم کرده است.