تور ترکیبی رم-بارسلون (برگزار شده)

تور ترکیبی رم – بارسلون

تور ترکیبی رم – بارسلون 7 روزه.  سه شب اقامت در رم‌ و سه شب اقامت در بارسلون در هتل های سه ستاره و چهار ستاره با صبحانه بنا به درخواست مسافر.

خدمات تور: اخذ ویزای شنگن- بلیط پرواز بین ایتالیا و فرانسه-بیمه مسافرتی-۷ روز اقامت در هتل با صبحانه – قابلیت افزایش مدت تور تا 14 روز

رم

رم یکی از گردشگرپذیرترین شهرهای اروپا است و هر سال میلیون‌ها توریست خارجی با خرید تورهای ارزان اروپا و یا تورهای لوکس این دیار به منظور تماشای جاذبه‌های دیدنی‌اش به آن سفر می‌کنند. شهر رم به دلیل داشتن بناهایی با معماری‌های خاص و باشکوه به شهرت رسیده است. رم به قدری زیباست که حتی قدم زدن در خیابان‌هایش نیز لذتی توصیف نشدنی دارد. 
وجود دیدنی‌های متعدد در شهر رم گاهی برای مسافران خارجی معضلاتی را در پی دارد زیرا اغلب گردشگران زمان کوتاهی برای سفر دارند و نمی‌توانند از میان صدها جاذبه‌ی دیدنی شهر رم برترین‌ها را انتخاب کنند.

 

بارسلون

بارسلون  یکی از شهر های مهم اسپانیا به عنوان یک شهر رومی تأسیس شد و بعدها پایتخت کنت‌های بارسلون گشت. پس از پیوستن به پادشاهی آراگونیکی از شهرهای مهم امپراتوری آراگون بود. این شهر در طول تاریخ خود بارها مورد تصرف قرار گرفت. امروزه بارسلون یکی از مراکز مهم فرهنگی و به یکی از مقصدهای اصلی گردشگران بدل گشته و از میراث فرهنگی غنی برخوردار است. از سوی دیگر این شهر به سبب بناهای معمارانی چون آنتونیو گائودی و لوییز دومانچه‌ای مونتانر که به عنوان میراث جهانی یونسکو انتخاب شده‌اند شهرت دارد. همچنین بارسلون مقر اصلی اتحادیه کشورهای دریای مدیترانه نیز می‌باشد.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
Hotel 3 stars
صبحانه 790 یورو + هزینه بلیط 1290 یورو + هزینه بلیط 690 یورو + هزینه بلیط 490 یورو + هزینه بلیط ---
Hotel 4 Stars
صبحانه 990 یورو + هزینه بلیط 1490 یورو + هزینه بلیط 790 یورو + هزینه بلیط 590 یورو + هزینه بلیط ---

شرایط دریافت ویزای ایتالیا

برای سفر و گردش در کشور ایتالیا باید ویزای شنگن داشته باشید.  اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید جهت شرایط و چگونگی اخذ ویزای شنگن با کارشناسان سیمرغ سفر تماس بگیرید. 

جزئیات تور

 • رم

  Susanino
  1°
  overcast clouds
  humidity: 98%
  wind: 2m/s WSW
  -1°
  Wed
  -1°
  Thu
  2°
  Fri
  -0°
  Sat
  Weather from OpenWeatherMap

  بارسلون

  Barcelona
  26°
  heavy intensity rain
  humidity: 81%
  wind: 6m/s NE
  H 26 • L 26
  29°
  Wed
  28°
  Thu
  28°
  Fri
  27°
  Sat
  Weather from OpenWeatherMap