تور ترکیبی رم - ونیز

تور ترکیبی رم – ونیز

تور ترکیبی رم – ونیز 7 روزه.  سه شب اقامت در رم‌ و سه شب اقامت در ونیز در هتل های سه ستاره و چهار ستاره با صبحانه بنا به درخواست مسافر.

خدمات تور: اخذ ویزای شنگن – یمه مسافرتی- ۷ روز اقامت در هتل با صبحانه – قابلیت افزایش مدت تور تا 14 روز

رم

رم یکی از گردشگرپذیرترین شهرهای اروپا است و هر سال میلیون‌ها توریست خارجی با خرید تورهای ارزان اروپا و یا تورهای لوکس این دیار به منظور تماشای جاذبه‌های دیدنی‌اش به آن سفر می‌کنند. شهر رم به دلیل داشتن بناهایی با معماری‌های خاص و باشکوه به شهرت رسیده است. رم به قدری زیباست که حتی قدم زدن در خیابان‌هایش نیز لذتی توصیف نشدنی دارد. 
وجود دیدنی‌های متعدد در شهر رم گاهی برای مسافران خارجی معضلاتی را در پی دارد زیرا اغلب گردشگران زمان کوتاهی برای سفر دارند و نمی‌توانند از میان صدها جاذبه‌ی دیدنی شهر رم برترین‌ها را انتخاب کنند.

ونیز

وِنیز (به ایتالیایی: Venezia) جزیره‌ای در شمال ایتالیا که در خلیجی از تالاب ونتزیا در نزدیکی دریای آدریاتیک قرار گرفته‌است و به صورت جزیره‌هایکوچک است. جزیره‌ها به وسیلهٔ کانال‌هایی از هم جدا شده‌اند و تردد در شهر به وسیله قایق صورت می‌گیرد و خودرویی وجود ندارد.

ونیز به داشتن کوچه‌های باریک معروف است. علت باریک بودن آن‌ها این است که در گذشته، تنها مسیر ارتباطی، کانال‌های شهر بوده و درب اصلی هر ساختمان به یک کانال باز می‌شده و خیابان‌ها تنها فضایی برای جدا کردن ساختمان‌ها از یکدیگر بوده و کاربرد دیگری نداشتند.

 

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
Hotel 3 stars
صبحانه 690 یورو + هزینه بلیط 1190 یورو + هزینه بلیط 590 یورو + هزینه بلیط 490 یورو + هزینه بلیط ---
Hotel 4 Stars
صبحانه 990 یورو + هزینه بلیط 1390 یورو + هزینه بلیط 790 یورو + هزینه بلیط 590 یورو + هزینه بلیط ---

شرایط دریافت ویزای ایتالیا

برای سفر و گردش در کشور ایتالیا باید ویزای شنگن داشته باشید.  اگر قصد سفر به این کشور زیبا را دارید جهت شرایط و چگونگی اخذ ویزای شنگن با کارشناسان سیمرغ سفر تماس بگیرید. 

جزئیات تور

 • رم

  Susanino
  11°
  clear sky
  humidity: 93%
  wind: 5m/s W
  H 11 • L 11
  19°
  Mon
  14°
  Tue
  10°
  Wed
  13°
  Thu
  Weather from OpenWeatherMap

  ونیز

  Venice
  33°
  broken clouds
  humidity: 66%
  wind: 6m/s NW
  H 33 • L 30
  30°
  Mon
  30°
  Tue
  29°
  Wed
  30°
  Thu
  Weather from OpenWeatherMap