5 نقطه برتر و دیدنی در ونکور

۱- پارک استنلی / Stanley Park

یکی از بزرگترین پارک های شهری در آمریکای شمالی، پارک استنلی است که بیشتر بخش های اطراف آن را آب محاصره کرده است. شما در این پارک دیدنی های زیادی از جمله ساحل، تالاب و دریاچه و صخره های دریایی خواهید دید که آن را جزو محبوب ترین جاذبه های ونکوور کرده است.

۲- فلای اُور کانادا / FlyOver Canada

این سرگرمی که به پرواز نهایی (ultimate flying ride) نیز معروف است، شما را به سبری عجیب توسط یک تکنولوژی خاص می برد و این سفر به گونه ایست که شما روی یک صفحه کروی، حالت معلق در هوا خواهید داشت. جلوه های ویژه و حرکت ها، این تجربه را بسیار خاص خواهند کرد.

  

۳- گستاون / Gastown

گستاون، تاریخی ترین محله ونکوور است که تقریبا در کنار مرکز شهر قرار دارد. این محله که یک مورد از دوست داشتنی ترین جاذبه های ونکوور است، علاوه بر رستوران و کافه های متنوع، یک ساعت بخار (یکی از چند مورد معدودی که در جهان باقی مانده) دارد که بسیار جالب است.

4- پل معلق کاپیلانو / Capilano Suspension Bridge

بدون شکی یکی از برترین جاذبه های ونکوور پل معلق کاپیلانو است. این پل حدودا ۱۴۰ متر ارتفاع دارد که ۷۰ متر بالاتر از رودخانه وقاع شده است و جنس آن از چوب های مستحکم و در برخی قسمت ها از شیشه های ضخیم و سیم های مفتولی فلزی است. پس اگر می خواهید یک تفریح هیجان انگیز داشته باشید، کافی است روی این پل قدم بزنید.

5- مرکز خرید متروپولیس ات متروتاون / Metropolis at Metrotown

اگر عاشق خرید کردن هستید، بازدید از شهر ونکوور بدون دیدن بزرگترین مرکز خرید بریتیش کلمبیا کامل نخواهد شد. این فروشگاه در برنابی (Burnaby) قرار گرفته و سومین مرکز خرید بزرگ کانادا با بیش از ۴۰۰ فروشگاه در ۴ طبقه است. متروپولیس ات متروتاون با هر بودجه ای که داشته باشید، محصولات متنوعی را در اختیارتان خواهد گذاشت.
 

  

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه