ویزای کانادا

ویزای کانادا

با توجه به سیاست های دولت کانادا در حال حاضر فرصت استثنایی فراهم شده تا بتوانید ویزای ارزشمند مولتی ۵ ساله کانادا  را در پاسپورت خود داشته باشید. ویزا توریستی ۵ ساله این امکان را به شما می دهد تا ۵ سال بدون محدودیت و به راحتی فقط با خریدن بلیط هواپیما به کانادا سفر کنید و در کنار سفر توریستی و تفریحی و دیدن جاذبه های منحصر به فرد این کشور پهناور و پیشرفته، فرصت های تحصیلی ،شغلی،تجاری و مهاجرتی در کانادا را برای خود و فرزندانتان بررسی کنید.

نکات مهم:

حداکثر اعتبار این ویزا ۵ سال است اما در صورتی که اعتبار  تاریخ پاسپورت شما کمتر از ۵ سال باشد  برابر با تاریخ اعتبار پاسپورت شما ویزا صادر می شود.به متقاضیان عزیزی که اعتبار پاسپورت آنها کمتر از ۲ سال است پیشنهاد می‌کنیم  قبل از اقدام جهت ویزا کانادا نسبت به دریافت پاسپورت جدید اقدام کنند.

دارندگان ویزای مولتی کانادا می توانند در مدت ۵ سال بدون محدودیت در کانادا ورود و خروج داشته باشند و در هر ورود می توانند تا مدت ۶ ماه اقامت داشته باشند و چنانچه قصد اقامت بیش از ۶ ماه را داشته باشند با یک خروج موقت از کانادا مجددا ۶ ماه دیگر اقامت  آنها تمدید می شود و در واقع  تا  ۵ سال دارنده ویزا این امکان را دارد تا مطابق با قوانین در کانادا اقامت داشته باشد.

به شما عزیزان توصیه می کنیم با توجه حساسیت و اهمیت فرایند اخذ ویزای کانادا و نیاز به تجربه ،تخصص و دانش کافی در این زمینه از آزمون و خطا و انجام خدمات اخذ ویزا توسط افراد و شرکت های نامعتبر و غیر تخصصی خودداری کنید چرا که در نهایت مشکلات بعدی گریبان گیر شخص متقاضی ویزا خواهد شد و ممکن است قابل جبران نباشد. متاسفانه متقاضیان بسیاری با سهل انگاری و یا با انگیزه کاهش هزینه مالی دچار مشکلاتی در این زمینه شده اند و شانس دریافت این ویزای ارزشمند را از دست داه اند.

 توجه:در حال حاضر، به علت تعطیلی سفارت کانادا در ایران، شهروندان ایرانی در مرحله نهایی تقاضای  اخذ ویزا  باید جهت انگشت نگاری ، به سفارت کانادا در سایر کشورها نظیر ترکیه ، امارات، ارمنستان،کشور های اروپایی و …مراجعه کنند. 

خدمات اخذ ویزای توریستی کانادا توسط سیمرغ سفر به دو روش امکان پذیر است:

۱-عادی

۲- تضمینی

متقاضیان ویزا توریستی پنج ساله می توانند با توجه به شرایط خود به دو شیوه تضمینی و عادی اقدام نمایند.

 شیوه عادی: مناسب متقاضیانی است که خود امکان تهیه دعوتنامه را دارند و یا سابقه سفر،شرایط شغلی،و مالی بسیار قوی را دارند  و بنا به درخواست متقاضی از دعوتنامه استفاده نخواهد شد و رزرو هتل و برنامه سفر توریستی جایگزین ان خواهد شد. در سال های اخیر بسیاری از مسافرین عزیز  سیمرغ سفر با شیوه عادی موفق به اخذ ویزا توریستی ۵ ساله کانادا شده اند.

شیوه تضمینی: در این روش دعوتنامه رسمی پس از صدور توسط دفتر ثبت در کانادا مهر و امضا و به همراه سایر مدارک از دفتر کانادا سیمرغ سفر ارسال خواهد شد. در روش تضمینی چنانچه درخواست ویزا توسط سفارت رد شود هزینه های پرداختی متقاضی مسترد می شود. با توجه به شیوه انجام کار و خدمات اختصاصی در این روش بسیاری از متقاضیان درخواست خدمات تضمینی را در اولویت قرار داده و ریسک کمتری در فرایند اخذ ویزا خواهند داشت.

خدمات ویژه سیمرغ سفر 

سیمرغ سفر از اولین قدم یعنی بررسی و تهیه مدارک تا آخرین قدم یعنی اخذ ویزا با شما است. تمامی خدمات اخذ ویزا بر عهد ما خواهد بود. این خدمات شامل مشاوره تخصصی و بررسی شرایط متقاضی، اعلام نواقص و تکمیل مدارک مورد نیاز سفارت، تکمیل فرم ها وثبت نام آنلاین ویزا کانادا، پرداخت هزینه های سفارت شامل هزینه انگشت نگاری و تقاضای ویزا به مبلغ ۱۸۵ دلار، اخذ وقت سفارت کانادا، رزرو هتل و پرواز کانادا و تنظیم برنامه سفر جهت سفارت، دعوتنامه و پکیج ویژه ویزا تضمینی صادر شده از کانادا و پیگیری جواب ویزا و مکاتبات با سفارت تا دریافت پاسخ نهایی هستند.

 

قدم اول

پس از اینکه شما تصمیم قطعی برای اخذ ویزای پنج ساله توریستی کانادا گرفتید، در قدم اول، باید مدارک خود را تهیه کنید. مدارک شخصی، مالی و شغلی مورد نیاز است. تهیه درست مدارک اولین و مهمترین قدم در روند دریافت ویزا است. متاسفانه مشاهده می شود برخی افراد ناآشنا با مشاوره های اشتباه خود به متقاضیان عملا شانس آنها را از بین برده اند. سیمرغ سفر از ابتدا تا انتهای این مسیر در کنار متقاضیان است تا به بهترین شکل ممکن مدارک تهیه شوند.

قدم دوم

پس از تهیه مدارک متقاضی ،خدمات تخصصی اخذ ویزا کانادا توسط تیم اجرایی سیمرغ سفر انجام خواهد شد  و پس از صدور نامه انگشت نگاری متقاضی توسط سفارت  متقاضی یک ماه فرصت دارد تابا سفر به یکی از  کشورهای همسایه و مراجعه به دفتر وک سفارت کانادا انگشت نگاری شود. 

قدم سوم 

پس از انگشت نگاری حالا باید منتظر پاسخ سفارت به تقاضای ویزا باشیم که پیگیری توسط تیم اجرایی سیمرغ سفر انجام خواهد شد. این روند معمولا بین دو هفته تاسه ماه زمان می برد.پس از جواب مثبت درخواست ویزا توسط سفارت کانادا شما دیگر لازم نیست مجددا به سفارت کانادا مراجعه کنید. بلکه پاسپورت خود را برای پیکاپ به آژانس تحویل می دهید وکارمندان بخش پیکاپ سیمرغ سفر با مجوز رسمی پیکاپ پاسپورت  ، ظرف مدت حدودا یک هفته پاسپورت ویزا شده رابه  شما تحویل خواهند داد. پس از اینکه پاسپورت ویزا شده خود را تحویل گرفتید می توانید با خیال آسوده برنامه سفر خود را به کانادا  تنظیم کنید.

اخذ ویزای کانادا

تعرفه ها 

ساید

املاک

املاک با موقعیتی بی نظیر

 • از 1850000 لیر
 • خواب: 1
 • 74 متر مربع
 • آپارتمان

واحد 85 متری-آنتالیا

 • 1,350,000تومان
 • خواب: 2
 • 85 مترمربع
 • آپارتمان

فروش واحد های ویژه در آنتالیا

 • از 68 هزار دلار
 • خواب: 1
 • 45 متر مربع
 • آپارتمان

فروش واحدهای هتل لوکس استانبول (2)

 • از 350 هزار دلار
 • 76 متر مربع
 • آپارتمان

واحدهای 83 متری در آنتالیا

 • از 450 هزار لیر
 • خواب: 1
 • سرویس: 1
 • 83 83
 • آپارتمان

مقایسه املاک

مقایسه