شرکت سیمرغ سفر به عنوان مرکز تخصصی ارائه خدمات انواع ویزا، امور مهاجرتی و حقوقی انگلیس در ایران و دارای موسسه حقوقی و مهاجرتی رسمی در شهر بیرمنگام انگلیس و دارای مجوز و عضو رسمی کانون وکلای انگلیس (Law Society) و همچنین مجوز OISC) Office for the Immigration Services Commissioner) از اداره مهاجرت انگلیس است. یکی از اصلی‌ترین خدماتی که سیمرغ سفر به ایرانی‌ها ارائه می‌دهد ویزای انگلیس می‌باشد.

در حال حاضر سیمرغ سفر به پشتوانه بیش از دو دهه سابقه فعالیت در امور اقامت و مهاجرت انگلیس و بهره مندی از مجرب‌ترین و باسابقه‌ترین وکلای رسمی ایرانی و انگلیسی مستقر در این کشور و همچنین دفتر تهران آمادگی دارد تا از ابتدا تا پایان مسیر اخذ ویزای انگلیس و همچنین مهاجرت انگلیس قدم به قدم با شما عزیزان همراه شود و با ارائه مشاوره رایگان و خدماتی جامع و تخصصی در کلیه امور اقامت و مهاجرتی انگلیس در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را به اخذ ویزای انگلستان برساند.

ویزای انگلیس

ویزای انگلیس (UK Visa) یکی از معتبرترین و قدرتمندترین ویزاهایی است که می‌تواند به پاسپورت دارنده آن، اعتبار و ارزش خاصی ببخشد. با این ویزا مجوز ورود به کشورهای انگلیس، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی را خواهید داشت. مدت این ویزا بر اساس هدف سفر از ۶ ماهه تا ۱۰ ساله بوده و معمولاً به صورت مالتیپل (چند بار ورود) صادر می‌شود. در حال حاضر انگشت نگاری ویزای انگلستان در سه کشور ایران، امارات و ترکیه (تهران، دبی، ابوظبی، آنکارا و استانبول) انجام می‌شود.

متاسفانه در حال حاضر دولت و سفارت انگلیس سخت گیری‌های بسیار زیادی جهت صدور ویزا برای اتباع ایرانی اعمال می‌کند که در نتیجه این امر عملاً تقاضا و اخذ ویزای انگلستان با پیچیدگی‌ها و دشواری‌های بسیاری برای متقاضیان واجد شرایط همراه شده، به طوری که ویزای این کشور در صدر بالاترین آمار ریجکتی ویزا برای متقاضیان ایرانی است.

نکاتی در مورد اخذ ویزای انگلیس

همان طور که به سختی‌ها و دشواری‌های زیاد اخذ ویزای انگلستان اشاره شد، در ادامه توجه شما را به نکات و توصیه‌هایی در این ارتباط جلب می‌کنیم:

تیک قرمزدر صورت بروز هر گونه اشتباه در تقاضای ویزای انگلیس توسط افراد و شرکت‌های فاقد صلاحیت، همان اشتباه می‌تواند به گونه‌ای برداشت شود که متقاضی قصد منحرف کردن آفیسر ویزا را داشته و این امر می‌تواند سبب شود تا ۱۰ سال از امکان ارائه هر گونه تقاضا برای ویزای انگلستان محروم شوید.

تیک قرمزافراد غیر متخصص و شرکتهای نامعتبر پس از رد تقاضای شما، تنها به منابع مالی و زمان شما آسیب وارد نمی‌کنند بلکه ضرر اصلی در احتمال پذیرش در تقاضای بعدی شما خواهد بود. حتماً در خواست خود را از طریق وکیل رسمی و معتبر عضو کانون وکلای انگلیس (OISC) که دفتر وی در این کشور قرار گرفته انجام دهید و توافق کنید در صورت رد شدن درخواست ویزا، پیگیری‌های قانونی بعدی نیز توسط آن‌ها انجام شود. قابل ذکر است اشخاص حقیقی یا مؤسسات مهاجرتی قادر به انجام این کار نیستند.

تیک قرمزاگر شرایط حداقلی برای اخذ ویزای انگلستان را ندارید، بهتر است اقدام نکنید تا این که صرفاً بخواهید شانس خود را امتحان نمایید. شرایط اعطای هر ویزا بخصوص ویزای توریستی انگلیس، متاسفانه سخت است؛ بنابراین اگر در فرآیند مشاوره توسط وکلای ما اعلام شد که شرایط شما برای درخواست ویزا مناسب نیست حتماً نسبت به تکمیل مدارک و نواقص پرونده طبق مشاوره‌های ارائه شده از سوی سیمرغ سفر اقدام نموده و به وعده دریافت ویزا توسط افراد سود جو بدون حائز شرایط بودن توجه نکنید.

تیک قرمزداشتن دعوتنامه از انگلیس یا سابقه دریافت ویزای متعدد و شرایط شغلی و مالی مناسب لزوماً منتهی به اخذ ویزای انگلستان نخواهد شد. سفارت انگلیس در حال حاضر سخت‌گیری‌های زیادی برای صدور ویزا به اتباع ایرانی اعمال می‌کند و چنان چه در تقاضای ویزا و مدارک کوچکترین اشکال و ابهامی باشد، تقاضای ویزا رد خواهد شد. به عنوان مثال یکی از متقاضیانی که جهت حل مشکل ریجکتی ویزای انگلیس خود به وکلای سیمرغ سفر مراجعه کرده با شرایط شغلی (معلم بازنشسته آموزش و پرورش)، سنی و مالی مناسب و داشتن دعوتنامه معتبر از فرزند خود در این کشور و سابقه چهار ویزای مولتی انگلیس طی سال‌های اخیر (آخرین ویزا مولتی 2 ساله انگلیس) به دلیل وجود برخی اشکالات در تقاضای ویزا با مشکل ریجکتی ویزای انگلستان مواجه شده است.

توصیه‌هایی در مورد اخذ ویزای انگلستان

به شما عزیزان توصیه می‌کنیم با توجه حساسیت و اهمیت بسیار بالای فرآیند اخذ ویزای انگلیس و نیاز به تجربه، تخصص و دانش کافی در این زمینه از آزمون و خطا و دریافت خدمات اخذ ویزا توسط افراد و شرکت‌های نامعتبر و غیر تخصصی خودداری کنید، چرا که در نهایت مشکلات بعدی گریبان گیر شخص متقاضی ویزا خواهد شد و ممکن است قابل جبران نباشد. متاسفانه متقاضیان بسیاری با سهل انگاری و پذیرش وعده‌های دروغین یا با انگیزه کاهش هزینه مالی دچار مشکلاتی در این زمینه شده‌اند و شانس دریافت این ویزای ارزشمند را از دست داده‌اند. وکلای موسسه سیمرغ سفر همواره آماده ارائه خدمات تخصصی اخذ ویزای انگلستان برای شما هستند.

مشاوره اقامت انگلیس

خدمات سیمرغ سفر در زمینه ویزای انگلستان

شرکت سیمرغ سفر به عنوان مرکز تخصصی ارائه خدمات مهاجرت، اقامت و اخذ ویزای انگلستان در کشور، آمادگی دارد خدماتی جامع در کلیه امور ویزا، حقوقی، و مهاجرتی انگلیس را در دفتر تهران و بیرمنگام به شرح زیر به هموطنان عزیز ارائه دهد:

اخذ تضمینی انواع ویزای انگلیس شامل:

تیک قرمزویزای توریستی و تجاری انگلیس (Visit Visa)

تیک قرمزویزای دیدار خانوادگی انگلیس (Family Visa)

تیک قرمزویزای ازدواج و نامزدی انگلیس (Spouse Visa or Fiance Visa)

تیک قرمزویزای تحصیلی دانش آموزی و دانشجویی انگلیس (Tier 4 (child-General) (Student Visa

تیک قرمزویزای کار آفرینی انگلیس (Tier1 Entrepreneur Visa)

تیک قرمزویزای سرمایه‌گذاری انگلیس (Investor Visa)

تیک قرمزویزای پزشکی انگلیس (Medical visa)

خدمات رفع ریجکتی ویزای انگلستان از طریق تجدید نظر حقوقی توسط وکیل رسمی در انگلیس

کلیه خدمات حقوقی و اقامت انگلیس توسط وکلای رسمی دارای مجوز و عضو رسمی کانون وکلای انگلیس (Law Society) و مجوز (Office for the Immigration Services Commissioner) از اداره مهاجرت انگلستان

انواع خدمات اخذ ویزای انگلیس

ارائه انواع خدمات تخصصی اخذ ویزای انگلیس توسط سیمرغ سفر به دو شیوه عادی و تضمینی (توسط وکیل رسمی) امکان پذیر بوده و متقاضیان ویزای این کشور می‌توانند با توجه به شرایط خود به یکی از این دو روش اقدام نمایند. در ادامه، توضیحاتی در مورد این دو روش ارائه خواهیم داد.

تیک قرمزشیوه عادی اخذ ویزای انگلستان

در حال حاضر این روش معمول‌ترین روش برای تقاضای ویزای انگلیس در کشور بوده و شامل کلیه خدمات و مراحل لازم جهت اخذ ویزای این کشور از قبیل تکمیل فرم‌های تقاضای ویزا به زبان انگلیسی، اخذ وقت سفارت در تهران، پرداخت هزینه تقاضای ویزا به صورت آنلاین و مشاوره در خصوص تکمیل مدارک و نهایتاً اخذ ویزا است. با توجه سخت گیری‌های سفارت انگلیس در صدور ویزا در حال حاضر (به خصوص در مورد ویزای توریستی) این روش بیشتر مناسب متقاضیانی است که می‌خواهند شانس خود را با هزینه مقرون به صرفه برای دریافت ویزای انگلستان امتحان کنند.

تیک قرمزشیوه تخصصی و تضمینی اخذ ویزای انگلستان

در این روش کلیه خدمات اخذ ویزا از صفر تا صد توسط وکیل رسمی سیمرغ سفر در دفتر بیرمنگام شرکت و با هماهنگی دفتر تهران انجام می‌شود. تقاضای ویزا از طرف وکیل با توجه به شرایط اختصاصی هر متقاضی به بهترین و کامل‌ترین وجه انجام شده و همراه آن یک نامه مشتمل بر ادله حقوقی در راستای قبولی درخواست ویزا ارسال می‌شود. بیش از ۹۰ درصد مسافرین عزیز سیمرغ سفر در سال‌های اخیر با این روش موفق به اخذ ویزای انگلستان شده‌اند و درصورتی که آفیسر سفارت به دلیل غیر منطقی درخواست ویزا را رد کند، قدم بعدی توسط وکیل اقدام به تجدید نظر حقوقی در این مورد خواهد بود. ویزای انگلیس

اقدام به تجدید نظر نباید با اعتراض (Appeal) اشتباه گرفته شود، چون مدتهاست که مقررات مهاجرت عوض و اجازه اعتراض از متقاضیان این نوع ویزا گرفته شده، مگر در موارد خاصی که نقض صریح حقوق بشر متقاضی مطرح شود. در روش تضمینی چنانچه ویزا اخذ نشود هزینه‌های پرداختی متقاضی مسترد می‌شود. با توجه به شیوه انجام کار و خدمات اختصاصی در این روش بسیاری از متقاضیان درخواست خدمات تضمینی را در اولویت قرار داده و در نتیجه ریسک کمتری در فرآیند اخذ ویزا خواهند داشت.

هزینه‌های اخذ ویزای انگلیس

هزینه اخذ ویزای توریستی انگلیس با روش تضمینی ۱۲۰۰ پوند است که شامل کلیه هزینه‌های مربوط به حق الوکاله وکیل و کارمزد دفتر تهران و انگلیس، پرداخت هزینه سفارت و انگشت نگاری، دریافت وقت سفارت در تهران و کلیه خدمات مورد نیاز اخذ ویزا را شامل می‌شود. در صورت داشتن سابقه ریجکتی از سفارت انگلیس بر اساس شرایط هر متقاضی مبلغی به تعرفه پایه اضافه خواهد شد.

تعرفه هزینه خدمات ویزای انگلیس با روش عادی به شرح ذیل است:

تعرفه خدمات عادی ویزای انگلیس

هزینه ویزای انگلیس

خدمات ویژه سیمرغ سفر برای اخذ ویزای انگلستان

شرکت مهاجرتی سیمرغ سفر از اولین قدم یعنی بررسی و تهیه مدارک تا آخرین قدم یعنی اخذ ویزای انگلستان با شما همراه خواهد بود. تمامی خدمات اخذ ویزا بر شرکت است. این خدمات شامل مشاوره تخصصی و بررسی شرایط متقاضی، اعلام نواقص و تکمیل مدارک مورد نیاز سفارت، تکمیل فرم‌ها و ثبت نام آنلاین ویزای انگلیس، پرداخت هزینه‌های سفارت شامل هزینه انگشت نگاری و تقاضای ویزا، اخذ وقت سفارت در ایران، ترکیه، امارات، رزرو هتل و پرواز و تنظیم برنامه سفر جهت سفارت، دعوتنامه و پکیج ویژه ویزای تضمینی انگلیس در دفتر بیرمنگام و پیگیری جواب ویزا و مکاتبات با سفارت تا دریافت پاسخ نهایی است.


مشاوره اقامت انگلیس