صفر تا صد هزینه های اخذ ویزای توریستی کانادا

هزینه های بعضا نامتعارفی که برای اخذ ویزای توریستی پنج ساله کانادا وجود دارد باعث شده تا این ذهنیت در  بسیاری از متقاضیان سفر به کانادا شکل بگیرد که روند گرفتن ویزای توریستی کانادا گران و هزینه بر است. به طور کلی هزینه خدمات ویزا و کیفیت آن نقش مهمی در اخذ ویزای متقاضیان دارد. ممکن است برخی افراد که اتفاقا شرایط مناسبی برای تقاضای ویزای توریستی کانادا با مواجه شدن با قیمت های بالا در بازار از سوی برخی موسسات به طور کلی از گرفتن ویزا منصرف شوند و به این ترتیب به راحتی این شانس مهم خود را از دست می دهند. مجموعه سیمرغ سفر با در نظر گرفتن این مشکل ، ارائه خدماتی با کیفیت با قیمتی رقابتی را در دستور کار قرار داده که خوشبختانه مسافران از آن رضایت بالایی دارند. پکیج خدمات ویزای توریستی پنج ساله کانادا که با دقت و حساسیت خاصی از سوی مجموعه سیمرغ سفر تهیه شده ، مسافران زیادی را راهی کشور زیبای کانادا کرده است.

تجربه هایی ارزشمند 

مجموعه سیمرغ سفر از صفر تا صد خدمات ویزای کانادا را برای مسافران خود با دقتی بالا  توسط وکلا و کارشناسان باتجربه انجام می دهد. باید بدانید که روند اخذ ویزا، مسیری است که باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود چرا که وجود یک ایراد و نقص در پرونده، شما را از مسیر دریافت ویزا خارج می کند. کارشناسان و وکلای ما نه تنها شما را از اولین مرحله یعنی تشکیل پرونده تا انگشت نگاری و ارائه پرونده به سفارت یاری می کنند بلکه پس از ارائه پرونده در صورت نیاز به نامه نگاری های خاص با سفارت کانادا، سیمرغ سفر همچنان با شماست .  در صورت نیاز وکلا و کارشناسان ما با نامه نگاری های حرفه ای، افسر پرونده شما را برای اعطای ویزا قانع می کند چنانچه برخی مسافران که از قضا شرایط آنچنان مناسبی برای دریافت ویزا نداشته اند به دلیل مکاتبات مجموعه سیمرغ سفر با سفارت کانادا موفق شده اند ویزا شوند. 

هزینه ویزای توریستی چقدر است؟ 

مجموعه سیمرغ سفر برای ارائه خدمات ویزای توریستی 290 دلار آمریکا دریافت می کند. این هزینه شامل تمامی خدمات ویزا برای افراد بزرگسال است. برای خردسالان 240 دلار دریافت می شود. اگر بخواهید برای پرونده اخذ ویزای خود دعوتنامه داشته باشید، ما یک دعوتنامه معتبر و مورد تایید سفارت را به پرونده شما اضافه می کنیم. هزینه ویزای توریستی کانادا با دعوتنامه 990 دلار  برای درخواست های تک نفره و 890 دلار برای درخواست های دو نفره است. در صورتی عدم موافقت با تقاضای ویزای شما به هر دلیلی، هزینه های دریافت شده مسترد خواهد شد. 

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه