معرفی فرودگاه‌های معروف لندن

فرودگاه لندن

حتما شنیده اید که فرودگاه های لندن یکی از پر ترددترین فرودگاه های دنیا هستند. بله لندن به واسطه دارا بودن ۵ فرودگاه مهم و مجهز بین المللی سالانه بیش از ۲۴ میلیون مسافر را جابجا می کند که در نوع خود یک رکورد به حساب می آید. این فرودگاه ها بسیار مدرن و دارای امکانات مناسبی هستند. لندن ۵ فرودگاه معروف دارد که در ادامه این مقاله به معرفی آنها پرداخته ایم.

فرودگاههای معروف لندن

فرودگاه هیثرو لندن: این فرودگاه بین المللی در حقیقت پر رفت و آمدترین فرودگاه لندن محسوب می شود. این فرودگاه همچنین پر رفت و آمدترین فرودگاه اروپا هم به حساب می آید. جالب است که بدانید فرودگاه هیثرو لندن ششمین فرودگاه پرتردد جهان هم محسوب می شود. این فرودگاه در منطقه هیلینگدون لندن واقع شده است. به دلیل امکانات فرودگاه و فعالیت ایرلاین های معتبر دنیا در این فرودگاه ، هیثرو یک انتخاب عالی برای مسافران است.
فروگاه استانستد لندن: این فرودگاه هم یکی از فرودگاه های پرتردد لندن است. فرودگاه استانستد در شمال شرق لندن و در ناحیه اسکس قرار دارد. این فرودگاه مجهز به هتل های فرودگاهی با قیمت مناسب است. یک امتیاز خوب این فرودگاه دارا بودن اینترنت رایگان در تمام فضاها است.
فرودگاه شهر لندن:‌ این فرودگاه ها هم به اکثر شهر های اروپایی پروازهای متنوعی دارد. از این فرودگاه پروازهایی هم به شهر نیویورک وجود دارد که توسط ایرلاین بریتیش ایرویز انجام می شود.
فرودگاه گتویک: یکی دیگر از فرودگاه های مهم شهر لندن گتویک است. این فرودگاه هم برای سفرها به مقصد لندن گزینه مناسبی است.
فرودگاه لوتون: این فرودگاه در رده پنجم فرودگاه های پرتردد انگلستان قرار دارد. اکثر پروازها از مقاصد شمال افریقا و آسیا در این فرودگاه انجام می شود. این فرودگاه در فاصله ی ۴۷ کیلومتری شمال شرقی لندن قرار گرفته است. به طور کلی هزینه بلیط هایی که به مقصد لندن از طریق فرودگاه لوتون است اندکی ارزان تر از سایر فرودگاه ها است.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه