غذاهای خوشمزه ایتالیایی که مشهور نشدند

معمولا وقتی حرف از غذاهای ایتالیایی به میان می آید همه ما ناخودآگاه یاد پیتزا ، پاستا و اسپاگتی سه غذاهای معروف و بین المللی این کشور اروپایی میفتیم . اما شاید کمتر کسی بداند که ایتالیا غذاهای دیگر هم دارد که اگر نگوییم بهتر از پیتزا و پاستاست اما طعمی دوست داشتنی و متفاوت دارند که بسیاری از گردشگران را شیفته خود کرده اما این شانس را نداشته اند که مثل پیتزا، پاستا و اسپاگتی شهرت جهانی کسب کنند. سیمرغ سفر شما را با این غذاهای ناشناخته ایتالیایی آشنا می کند. 

 

 

این اسنک فوق‌العاده  لذیذ و خوشمزه است که طرفداران زیادی دارد.این اسنک ایتالیایی از  برنج تهیه می‌شود و لایه میانی آن ترکیبی از پنیر موتزارلا است و در بسیاری از رستوران‌ها، دکه‌های خیابانی و فست‌فودی‌ها سرو می‌شود .

 

 

ماهی کاد یکی از غذاهای محبوب مدیترانه‌ای است که از غذاهای اصلی یهودیان رومی نیز است. آن‌ها ماهی را به طور کامل سرخ می‌کنند و با سبزیجات متنوع و سیب‌زمینی سرخ‌شده سرو می‌کنند. این غذا اغلب در اعیاد و جشن کریسمس مهمان سفره‌های رنگین ایتالیایی‌ها است.

یکی دیگر از خوشمزه‌های سرخ‌شده Fiori di Zucca است که در تابستان سرو می‌شود. این غذای جالب ایتالیایی از ترکیب مواد مختلف به همراه سبزیجات و پنیر موتزارلا فراوان درست می‌شود که مواد فیلینگ آن داخل گل‌های کدو سبز قرار می‌گیرد و سپس سرخ می‌شود.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه