رفع ریجکتی ویزای انگلیس

رفع ریجکتی ویزای انگلیس – ویزای انگلیس یکی از معتبر ترین و قدرتمند ترین ویزا هایی است که می تواند به پاسپورت دارنده ویزای انگلیس ،اعتبار وارزش خاصی ببخشد. اما متاسفانه در حال حاضر سفارت انگلیس سخت گیری های بسیار زیادی جهت صدور ویزا برای اتباع ایرانی اعمال می کند.که در نتیجه این امرعملا تقاضا واخذ این ویزا با پیچیدگی ها و دشواری های بسیاری برای متقاضیان واجد شرایط همراه شده به طوری که ویزای انگلیس در صدر بالاترین آمار ریجکتی ویزابرای متقاضیان ایرانی است.

دلایل ریجکتی ویزا انگلیس

 دلایل ریجکتی ویزا انگلیس با توجه انواع مختلف ویزا انگلیس (ویزای توریستی،دیدار خانوادگی ،نامزدی و ازدواج،تحصیلی ،تجاری،کاری،سرمایه گذاری و…) متفاوت است ولی به طور کلی مهمترین دلایل ریجکتی تقاضای ویزای انگلیس می توان به نداشتن شرایط تقاضای ویزای مورد نظر و نقص مدارک بر اساس نوع ویزا و همچنین عدم اشنایی با قوانین و مقررارت سختگیرانه ویزای انگلیس اشاره کرد.

به عنوان مثال در خصوص ویزای توریستی سابقه سفر ناکافی در ۱۰ سال گذشته (تراول هیستوری ) ،نداشتن شرایط مناسب شغلی و مالی ،تردید افیسر ویزا در خصوص ترک خاک بریتانیا و عدم بازگشت  ، هدف و برنامه سفر  نا مشخص ودر نهایت عدم شفافیت مالیبه تشخیص افیسر ویزا بر اساس پرینت های بانکی ارائه شده از مهمترین دلایل رد ویزای انگلیس است.

شرایط مالی ،شغلی  و وابستگی خانوادگی متقاضی در ایران  ونداشتن انگیزه جهت پناهندگی در انگلیس  ،مدارک و شرایط  کامل بر اساس نوع هر ویزا و در نهایت رعایت دقیق  مسائل فنی و حقوقی تقاضای ویزا از اصولی هستن که به اندازه کافی این اختیار را به افیسر ویزا می دهند که با کوچکترین اشکال تقاضای ویزای متقاضیان ایرانی را رد کنند.

توصیه ها و نکات مهم جهت ریجکتی ویزای انگلیس

 وکلای مجموعه سیمرغ سفر به عنوان یک مرکز تخصصی خدمات ویزا و اقامت انگلستان در کشور جهت این که متقاضیان عزیز با مشکلات رد تقاضای ویزای و اقامت انگلیس  مواجه نشوند توصیه می کنند قبل از هر گونه اقدام جهت تقاضای ویزا انگلیس یا مهاجرت به نکات مهم ذیل توجه کنند:

اگر شرایط حد اقلی برای اخذ ویزا انگلیس را ندارید، بهتر است اقدام نکنید تا اینکه شانس خود را امتحان کنید!!!.  شرایط اعطای هر ویزا بخصوص ویزای توریستی برای انگلیس، متاسفانه سخت است ؛بنابر این.اگر در فرایند مشاوره توسط وکلای سیمرغ سفر  اعلام شد که شرایط شما برای درخواست ویزا مناسب نیست حتما نسبت به تکمیل مدارک و نواقص پرونده طبق مشاوره های ارائه شده اقدام کنید و به وعده دریافت ویزا توسط افراد سود جو بدون حائز شرایط بودن ،توجه نکنید!!

 در صورت هر گونه اشتباه در تقاضای ویزای انگلیس توسط افراد و شرکت های فاقد صلاحیت ، همان اشتباه میتواند به گونه ای برداشت شود که متقاضی قصد منحرف کردن افیسر ویزا را داشته و این امرممکن است سبب شود تا ۱۰ سال از امکان هر گونه تقاضا برای ویزای انگلیس محروم شوید.

  افراد غیر متخصص وشرکتهای  نا معتبرپس از رد تقاضای شما ، فقط به منابع مالی و زمان شما اسیب وارد نمیکنند بلکه ضرر اصلی در احتمال پذیرش در تقاضای بعدی علی رغم واجد شرایط بودن  شما خواهد بود.حتما در خواست خود را از طریق وکیل رسمی و معتبر در انگلستان عضو کانون وکلای انگلیس یا ( OISC ) انجام دهید و توافق کنید در صورت رد شدن درخواست ویزا، پیگیری های قانونی بعدی را نیز انجام دهند.قابل ذکر است اشخاص حقیقی ،آژانس های مسافرتی ،موسسات مهاجرتی فاقد وکلای رسمی و .. قادر به انجام این کار نیستند.

توصیه می کنیم قبل از هرگونه اقدام  جهت خدمات ویزا و مهاجرت انگلیس با کارشناسان سیمرغ سفر در تماس باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه به عنوان یک مرکز تخصصی به پشتوانه وکلای رسمی ایرانی-انگلیسی با بیش از ۲۰ سال  تجربه در زمینه ویزا و مهاجرت انگلیس بهر ه مند شوید.

اخذ ویزای انگلیس

رفع ریجکتی و اعتراض ویزای انگلیس

در صورت ریجکتی ویزای انگلیس توجه داشته باشید که امکان اعتراض به صورت انلاین وجود ندارد. رفع ریجکتی ویزای انگلیس امری فنی ،حقوقی و تخصصی است که وکلای  رسمی سیمرغ سفر درداخل انگلیس اقدام به رفع ریجکتی از طریق تجدید نظر حقوقی خواهند کرد ( اقدام به تجدید نظر نباید با اعتراض Appeal ) اشتباه گرفته شود چون مدتهاست که مقررات مهاجرت عوض و اجازه اعتراض از متقاضیان این نوع ویزا گرفته شده مگر در موارد خاصی که نقض صریح حقوق بشر متقاضی مطرح شود.

در حال حاضر متقاضیان بسیاری که علی رغم داشتن  تمامی شرایط مورد نظر اخذ ویزا به دلایل مختلف تقاضای ویزا انها رد شده است توسط وکلای  مجرب و با سابقه سیمرغ سفر موفق به اخذ ویزا شده اند.

مجموعه سیمرغ سفر مرکز تخصصی انواع ویزای انگلیس در تهران  و دارای موسسه حقوقی و مهاجرتی رسمی در شهر بیرمنگام انگلیس و دارای مجوز و عضو رسمی کانون وکلای انگلیس (Law Society) و مجوز Office for the Immigration Services Commissioner – (OISC) از اداره مهاجرت انگلستان اماده مشاوره رایگان اخذ انواع ویزا ،رفع ریجکتی و اقامت انگلیس به هموطنان عزیز است.