رفع ریجکتی ویزای انگلیس

ویزای انگلیس یکی از معتبرترین و قدرتمندترین ویزاهایی است که می‌تواند به هر پاسپورتی اعتبار و ارزش خاصی ببخشد. اخذ این ویزای ارزشمند میان شهروندان و گردشگران ایرانی هم از محبوبیت بسیار خاصی برخوردار است. اما متاسفانه در حال حاضر سفارت انگلیس سخت گیری‌های زیادی برای صدور انواع ویزا برای اتباع ایرانی اعمال می‌کند. این روند باعث شده عملاً در فرآیند تقاضا و اخذ این ویزا دردسرهایی برای متقاضیان واجد شرایط ایجاد شود، به طوری که هم اکنون ویزای انگلستان بالاترین آمار ریجکتی برای ویزا متقاضیان ایرانی را به خود اختصاص داده است. یکی از سرویس‌هایی که شرکت سیمرغ سفر به عنوان مرکز تخصصی ارائه خدمات ویزای انگلیس در ایران در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد رفع ریجکتی ویزای انگلیس است.

دلایل اصلی ریجکتی ویزای انگلیس

شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که به چه دلایلی تقاضای ویزا ممکن است رد شود آن هم در حالی که متقاضی تمامی شرایط را دارد! دلایل ریجکتی ویزای انگلیس با توجه انواع مختلف ویزا (توریستی، دیدار خانوادگی، نامزدی و ازدواج، تحصیلی، تجاری، کاری، سرمایه گذاری و…) متفاوت است. به طور کلی اما مهمترین دلایل ریجکتی ویزای انگلیس را می‌توان به نداشتن شرایط تقاضای ویزای مورد نظر، نقص مدارک بر اساس نوع ویزا و همچنین عدم آشنایی با قوانین و مقررات خاص ویزای انگلیس معرفی کرد.

به عنوان مثال در خصوص ویزای توریستی انگلیس سابقه سفر ناکافی در ۱۰ سال گذشته (تراول هیستوری)، نداشتن شرایط مناسب شغلی و مالی، تردید افسر ویزا در خصوص ترک خاک بریتانیا و عدم بازگشت، هدف و برنامه سفر نامشخص و در نهایت عدم شفافیت مالی به تشخیص افسر ویزا بر اساس پرینت‌های بانکی ارائه شده از مهمترین دلایل رد ویزای انگلیس هستند.

دو مثال عینی از اعتماد به مراکز نامعتبر

در سال‌های اخیر بسیاری از متقاضیان ویزای انگلیس با مراجعه به دفتر سیمرغ سفر ضمن در دست داشتن برگه ریجکتی ویزای انگلیس، ناامیدانه از نحوه ویزادهی سفارت انگلستان شکایت دارند. وکلای مجموعه سیمرغ سفر به عنوان یک مرکز تخصصی خدمات ویزا و اقامت انگلستان در کشور جهت این که متقاضیان عزیز با مشکلات رد تقاضای ویزا و اقامت انگلیس مواجه نشوند توصیه می‌کنند قبل از هر گونه اقدام جهت تقاضای ویزای انگلیس یا مهاجرت به نکات مهم زیر توجه کنند:

اگر شرایط حداقلی برای اخذ ویزای انگلیس را ندارید، بهتر است شانس خود را امتحان نکنید!

 شرایط اعطای هر ویزا به خصوص ویزای توریستی برای انگلیس سخت است؛ بنابراین اگر در فرآیند مشاوره توسط وکلای سیمرغ سفر اعلام شد که شرایط شما برای درخواست ویزا مناسب نیست حتماً نسبت به تکمیل مدارک و نواقص پرونده طبق مشاوره‌های ارائه شده اقدام کنید و به وعده دریافت ویزا توسط افراد سود جو بدون حائز شرایط بودن، توجه نکنید!

در صورت هر گونه اشتباه در تقاضای ویزای انگلیس توسط افراد و شرکت‌های فاقد صلاحیت، همان اشتباه می‌تواند به گونه‌ای برداشت شود که متقاضی قصد منحرف کردن افسر ویزا را داشته و این امر ممکن است سبب شود تا ۱۰ سال از امکان هر گونه تقاضا برای ویزای انگلیس محروم شوید.

افراد غیر متخصص و شرکتهای نامعتبر پس از رد تقاضای شما، فقط به منابع مالی و زمان شما آسیب وارد نمی‌کنند بلکه ضرر اصلی در احتمال پذیرش در تقاضای بعدی علی رغم واجد شرایط بودن شما خواهد بود. بنابراین حتماً درخواست خود را از طریق وکیل رسمی و معتبر در انگلستان عضو کانون وکلای انگلیس یا (OISC) انجام دهید و توافق کنید در صورت رد شدن درخواست ویزا، پیگیری‌های قانونی بعدی را نیز انجام دهند. قابل ذکر است اشخاص حقیقی، برخی آژانس‌های مسافرتی غیر متخصص، مؤسسات مهاجرتی فاقد وکلای رسمی و غیره قادر به انجام این کار نیستند.

 توصیه می‌کنیم قبل از هرگونه اقدام جهت خدمات ویزا و مهاجرت انگلیس با کارشناسان سیمرغ سفر تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه به عنوان یک مرکز تخصصی به پشتوانه وکلای رسمی ایرانی – انگلیسی با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه ویزا و مهاجرت انگلیس بهره‌مند شوید.

در ادامه با ما همراه باشید تا جهت آشنایی شما عزیزان به دو تجربه ریجکتی ویزای انگلیس که متقاضیان جهت حل مشکل و رفع ریجکتی ویزای انگلیس خود به وکلای شرکت سیمرغ سفر مراجعه کرده‌اند اشاره می‌کنیم:

همان طور که کارشناسان سیمرغ سفر همواره در مشاوره‌های خود تاکید می‌کنند داشتن دعوتنامه از انگلیس یا سابقه ویزای متعدد و شرایط شغلی و مالی مناسب لزوماً منتهی به اخذ ویزا نخواهد شد. به طور مثال اگر به هر علتی افسر ویزا شک کند که قصد شما واقعاً برای اتمام آن دوره نیست و شما قصد ماندن و احیاناً تقاضای پناهندگی دارید و یا در تقاضای ویزا و مدارک شما کوچکترین اشکال و ابهامی باشد در این صورت ویزای شما رد خواهد شد. تقاضای انواع ویزا انگلیس علاوه بر نیاز به داشتن شرایط اولیه هر ویزا توسط متقاضی امری فنی و تخصصی است.

پرونده ریجکتی اول مربوط به فردی است که با شرایط شغلی (معلم بازنشسته آموزش و پرورش)، سنی و مالی مناسب و با داشتن دعوت نامه معتبر از فرزند خود در انگلستان و سابقه چهار ویزای مولتی انگلیس در سال‌های اخیر (آخرین ویزا مولتی 2 ساله انگلستان) به دلیل اشکال در تقاضای ویزا با مشکل ریجکتی ویزای انگلیس مواجه شده است. در حال حاضر پرونده رفع ریجکتی ویزای انگلیس این شخص توسط وکلای سیمرغ سفر در بریتانیا در حال پیگیری است.

پرونده ریجکتی دوم که تصویر برگه ریجکتی آن در پایین آمده مربوط به خانواده‌ای است که فریب تبلیغات دروغین اخذ ویزای تضمینی انگلیس بدون مدارک را از سوی مراکز نامعتبر و کلاهبردار خورده‌اند. استفاده از خدمات افراد غیر متخصص  و شرکت‌های نامعتبر برای اخذ ویزا هیچ وقت ایده خوبی نیست و در این گونه موارد همیشه پس از رد تقاضای شما، فقط به منابع مالی و زمان شما ضرر وارد نمی‌شود، بلکه ضرر اصلی اینجاست که احتمال پذیرش درخواست‌های آتی شما برای ویزای انگلیس نیز بسیار کاهش می‌یابد. در این گونه موارد همیشه مشکلات بعدی گریبان گیر شخص متقاضی ویزا خواهد شد و ممکن است تا سال‌ها قابل جبران نباشد.

در این پرونده موسسه‌ای که به این خانواده قول اخذ ویزای انگلستان را داده با ارائه پرینت بانکی جعلی به سفارت انگلیس باعث شده تا متقاضی ویزا تا 10 سال در لیست سیاه قرار بگیرد. قرار گرفتن در لیست سیاه به این معنا می‌باشد که متقاضی از هر گونه تقاضای ویزای انگلیس محروم شده است. در دلایل ریجکتی صراحتاً ارائه مدارک جعلی و پرینت بانکی جعلی بانک ذکر شده‌اند!

مشاوره اقامت انگلیس

روش‌های اعتراض و رفع ریجکتی ویزای انگلیس

در صورت ریجکتی ویزای انگلیس توجه داشته باشید که امکان اعتراض به صورت آنلاین وجود ندارد. رفع ریجکتی ویزای انگلیس امری فنی، حقوقی و تخصصی است. وکلای رسمی سیمرغ سفر در داخل انگلیس اقدام به رفع ریجکتی از طریق تجدید نظر حقوقی می‌کنند. (اقدام به تجدید نظر نباید با اعتراض اشتباه گرفته شود چون مدتهاست که مقررات مهاجرت تغییر کرده و اجازه اعتراض از متقاضیان این نوع ویزا گرفته شده مگر در موارد خاصی که نقض صریح حقوق بشر متقاضی مطرح شود.)

در حال حاضر متقاضیان بسیاری که علی رغم داشتن تمامی شرایط مورد نظر اخذ ویزا به دلایل مختلف تقاضای آن‌ها رد شده است با پیگیری پرونده ریجکتی توسط وکلای مجرب و با سابقه سیمرغ سفر موفق به اخذ ویزا شده‌اند.

مجموعه سیمرغ سفر مرکز تخصصی انواع ویزای انگلیس در تهران و دارای موسسه حقوقی و مهاجرتی رسمی در شهر بیرمنگام انگلیس و دارای مجوز و عضو رسمی کانون وکلای انگلیس (Law Society) و مجوز Office for the Immigration Services Commissioner – (OISC) از اداره مهاجرت انگلستان آماده مشاوره رایگان انواع ویزا، رفع ریجکتی ویزای انگلیس و اقامت این کشور به هموطنان عزیز است.

ساید

املاک

املاک با موقعیتی بی نظیر

 • از 1850000 لیر
 • خواب: 1
 • 74 متر مربع
 • آپارتمان

واحد 85 متری-آنتالیا

 • 1,350,000تومان
 • خواب: 2
 • 85 مترمربع
 • آپارتمان

فروش واحد های ویژه در آنتالیا

 • از 68 هزار دلار
 • خواب: 1
 • 45 متر مربع
 • آپارتمان

فروش واحدهای هتل لوکس استانبول (2)

 • از 350 هزار دلار
 • 76 متر مربع
 • آپارتمان

واحدهای 83 متری در آنتالیا

 • از 450 هزار لیر
 • خواب: 1
 • سرویس: 1
 • 83 83
 • آپارتمان

مقایسه املاک

مقایسه