سیمرغ سفر

مجموعه سیمرغ سفر با مجوزهای رسمی از وزارت میراث فرهنگی و گردشگری کشور  و دارای موسسه حقوقی و مهاجرتی رسمی در شهرهای لندن و بیرمنگام انگلیس با مجوز و عضو رسمی کانون وکلای انگلیس (Law Society) و مجوز (Office for the Immigration Services Commissioner ) به اختصار OISC از کمیساریای عالی اداره مهاجرت بریتانیا است.

مجموعه سیمرغ سفر مرکز تخصصی خدمات انواع ویزا ، امور مهاجرتی و حقوقی انگلستان است . با توجه به پیچیدگی های مراحل اخذ ویزا و اقامت انگلیس این مجموعه باهدف ارائه خدمات تخصصی با بالاترین استانداردها شکل گرفته است. رمز موفقیت ما داشتن یک موسسه حقوقی و مهاجرتی با مجوز رسمی در انگلستان و بهره مندی از مجرب ترین وکلای رسمی ایرانی و انگلیسی عضو اداره مهاجرت و کانون وکلای انگلیس است. سیمرغ سفر در تهران و انگلستان با  بهره مندی از این امتیاز خاص بی شک یکی از تخصصی ترین مجموعه های ارائه خدمات ویزا،مهاجرت و حقوقی  انگلستان است. ما به پشتوانه بیش ازدو دهه فعالیت در امور مهاجرت انگلیس و کسب بالاترین آمار موفقیت ،اماده ارائه خدمات به هموطنان هستیم. سیمرغ سفر همچنین از سال ها پیش به عنوان یک مرکز تخصصی ویزای شنگن و کانادا شناخته شده است. آمار موفقیت آمیز ما در اخذ ویزا شنگن و کانادا انگیزه ما را برای خدمت به هموطنان در این بخش نیز دوچندان کرده است.

سیمرغ سفر با بیش از دو دهه  سابقه در زمینه گردشگری و خدمات تخصصی ویزا و مهاجرت انگلستان و به پشتوانه مدیران با سابقه،وهمکاری با برجسته ترین وکلای انگلیسی –ایرانی و کارکنان وکادرمجرب در این سال‌ها همیشه رضایت کامل مسافران را مهم‌ترین هدف خود قرار داده و با ارائه‌ی خدماتی با کیفیت در بالاترین استانداردها به مسافران وشرکت های همکار، اعتماد و رضایت مشتریان خود را به همراه داشته است.

تلاش مجموعه سیمرغ سفر همواره براین بوده تا با گسترش خدمات خود، طیف وسیع تری از خواسته های متقاضیان را در قالب استانداردهای روز بین المللی پوشش دهد. بی شک نظرات شما عزیزان نقشی بسزا در بهبود عملکرد ما خواهد داشت. با ما در تماس باشید.


تهران، خیابان مطهری، ابتدای خیابان ترکمنستان، پلاک 42، طبقه اول ، واحد 2 ، کد پستی : 1566856113

021-86028183

 

LONDON: 20-22 Wenlock Road 
London
N1 7GU


Birmingham: 53 Copperbeech Close B32 2HT

00441216829591 :شماره تماس ثابت


ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17:30 پنج شنبه 9 تا 14