باغ وحش هامبورگ، در سال 1907 میلادی توسط شخصی به نام کارل هاگن بک جی آر افتتاح شد. در این باغ وحش به جای قفس، خندق هایی می بینید که در محل نگهداری حیوانات ساخته شده اند و به گونه ای حفر شده اند که ابدا به زیبایی باغ وحش لطمه ای نمی زنند. حیوانات در این مکان بسیار آزادانه در محوطه های تمیز و سرسبز حفاظت شده به گردش مشغولند. به دلیل نبودن قفس، محیط اینجا برای حیوانات به محیط طبیعی شباهت دارد.

در باغ وحش صد ساله ی هامبورگ، حدود 14 هزار حیوان از 5000 گونه ی متفاوت، انواع مختلفی از کمیاب ترین حیوانات جهان و تعداد زیادی جانوران در شرایطی عالی نگهداری و محافظت می شوند.

در این باغ وحش هر آنچه که از یک باغ وحش خوب در ذهن دارید خواهید دید. تماشای انواع متنوعی از حیوانات، آن هم از نزدیک و نوازش ولمس آنها و یا غذا دادن به آن ها هم برای شما و هم برای کودکانتان تجربه ای هیجان انگیز و فوق العاده خواهد بود.

در این مکان، یک مرکز مخصوص حیوانات گرمسیری نیز وجود دارد که نمایش حیرت انگیزی از دلفین ها را در معرض دید تماشاگران قرار می دهد.

از جذابیت های این باغ وحش، زمان غذا دادن به حیوانات و همچنین سوار شدن بر فیل و اسب های پونی می باشد. وجود مدرسه ی آموزشی باغ وحش و یک زمین بازی وسیع باعث می شود اوقات بسیار خوشی را در اینجا سپری کنید.

Leave a Reply

Call Now Button
سیمرغ سفر - ویزا، اقامت و مهاجرت