مجموعه سیمرغ سفر مرکز تخصصی انواع ویزای انگلیس در تهران  و دارای موسسه حقوقی و مهاجرتی رسمی در شهر بیرمنگام انگلیس و دارای مجوز و عضو رسمی کانون وکلای انگلیس (Law Society) و مجوز (Office for the Immigration Services Commissioner ) به اختصار OISC از اداره مهاجرت انگلستان است.

در حال حاضر این شرکت به پشتوانه دو دهه سابقه فعالیت و  بهره مندی از مجرب ترین و باسابقه ترین وکلای رسمی  ایرانی-انگلیسی مستقر در انگلستان و همچنین دفتر تهران آمادگی دارد تا از ابتدا تا پایان راه اخذ ویزا انگلیس قدم به قدم با شما عزیزان همراه شود و با ارائه مشاوره رایگان و خدماتی جامع و تخصصی در کلیه امور ویزا و خدمات حقوقی و مهاجرتی انگلستان در کوتاه ترین زمان ممکن دستیابی به اهداف متقاضیان را عملیاتی کند.بیگ بن

 معرفی ویزای انگلیس (UK Visa):

ویزای انگلیس یکی از معتبر ترین و قدرتمند ترین ویزا هایی است که می تواند به پاسپورت دارنده ویزای انگلیس ،اعتبار وارزش خاصی ببخشد و با این ویزا مجوز ورود به انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی را خواهید داشت. مدت این ویزا بر اساس هدف سفر از ۶ماهه تا ۱۰ ساله و معمولا به صورت مولتیپل (چند بار ورود) صادر می شود.در حال حاضر انگشت نگاری ویزای انگلیس در سه کشور ایران، امارات و ترکیه (تهران، دبی، ابوظبی، آنکارا و استانبول) انجام می شود.

  اما متاسفانه در حال حاضر سفارت انگلیس سخت گیری های بسیار زیادی جهت صدور ویزا برای اتباع ایرانی اعمال می کند.که در نتیجه این امرعملا تقاضا واخذ این ویزا با پیچیدگی ها و دشواری های بسیاری برای متقاضیان واجد شرایط همراه شده به طوری که ویزای انگلیس در صدر بالاترین آمار ریجکتی ویزابرای متقاضیان ایرانی است.

نکات اخذ ویزای انگلیس

در همین راستا توجه شما را به نکات و توصیه های مهم ذیل جلب می کنیم:

 __ در صورت هر گونه اشتباه در تقاضای ویزای انگلیس توسط افراد و شرکت های فاقد صلاحیت ، همان اشتباه میتواند به گونه ای برداشت شود که متقاضی قصد منحرف کردن افیسر ویزا را داشته و این امرممکن است سبب شود تا ۱۰ سال از امکان هر گونه تقاضا برای ویزای انگلیس محروم شوید.

__ افراد غیر متخصص وشرکتهای نامعتبر پس از رد تقاضای شما ، فقط به منابع مالی و زمان شما اسیب وارد نمیکنند بلکه ضرر اصلی در احتمال پذیرش در تقاضای بعدی شما خواهد بود. حتما در خواست خود را از طریق وکیل رسمی و معتبر در انگلستان عضو کانون وکلای انگلیس یا (OISC) انجام دهید و توافق کنید در صورت رد شدن درخواست ویزا، پیگیری های قانونی بعدی را نیز انجام دهند.قابل ذکر است اشخاص حقیقی یا موسسات مهاجرتی و .. قادر به انجام این کار نیستند.

__ اگر شرایط حد اقلی برای اخذ ویزا انگلیس را ندارید، بهتر است اقدام نکنید تا اینکه شانس خود را امتحان کنید!!!.  شرایط اعطای هر ویزا بخصوص ویزای توریستی برای انگلیس، متاسفانه سخت است ؛بنابر این.اگر در فرایند مشاوره توسط وکلای ما اعلام شد که شرایط شما برای درخواست ویزا مناسب نیست حتما نسبت به تکمیل مدارک و نواقص پرونده طبق مشاوره های ارائه شده اقدام کنید و به وعده دریافت ویزا توسط افراد سود جو بدون حائز شرایط بودن ،توجه نکنید.

داشتن دعوتنامه از انگلیس  یا سابقه ویزای متعدد  و شرایط شغلی و مالی مناسب  لزوما منتهی به اخذ ویزا نخواهد شد. سفارت  انگلیس در حال حاضر سختگیری های زیادی برای صدور ویزا به اتباع ایرانی اعمال می کند و چنانچه در تقاضای ویزا و مدارک کوچکترین اشکالی و ابهامی باشد  در این صورت  تقاضای ویزای رد خواهد شد. به عنوان مثال یکی از متقاضیانی که جهت حل مشکل ریجکتی ویزای انگلیس خود به وکلای سیمرغ سفر مراجعه کرده با شرایط شغلی  (معلم بازنشسته آموزش و پرورش)سنی و مالی مناسب و داشتن دعوتنامه معتبر از فرزند خود در انگلستان و سابقه چهار ویزای مولتی انگلیس در سال های اخیر!! (اخرین ویزا مولتی 2 ساله انگلیس) به دلیل اشکالات در تقاضای ویزا با مشکل ریجکتی ویزای انگلیس مواجه شده است !!!

توصیه

به شما عزیزان توصیه می کنیم با توجه حساسیت و اهمیت فرایند اخذ ویزای انگلیس و نیاز به تجربه ،تخصص و دانش کافی در این زمینه از آزمون و خطا و انجام خدمات اخذ ویزا توسط افراد و شرکت های نامعتبر و غیر تخصصی خودداری کنید چرا که در نهایت مشکلات بعدی گریبان گیر شخص متقاضی ویزا خواهد شد و ممکن است قابل جبران نباشد. متاسفانه متقاضیان بسیاری با سهل انگاری و پذیرش وعده های دروغین یا با انگیزه کاهش هزینه مالی دچار مشکلاتی در این زمینه شده اند و شانس دریافت این ویزای ارزشمند را از دست داه اند.

اخذ ویزای انگلیس

خدمات ما

شرکت سیمرغ سفر به عنوان مرکز تخصصی انگلستان در کشور، آمادگی دارد خدماتی جامع در کلیه امور توریستی ویزا،حقوقی،و مهاجرتی انگلیس را در دفتر تهران و بیرمنگام به شرح زیر به هموطنان عزیز ارائه دهد:

اخذ تضمینی انواع ویزای انگلیس :

  • ویزای توریستی،تجاری (Visit Visa)
  • ویزای دیدار خانوادگی (Family Visa)
  • ویزای ازدواج و نامزدی (Spouse Visa or Fiance Visa)
  • ویزای تحصیلی دانش آموزی و دانشجوی (Tier  4 (child-General) (Student Visa
  • ویزای کار آفرینی (Tier1 Entrepreneur Visa)
  • ویزای سرمایه‌گذاری (Investor Visa)
  • ویزای پزشکی (Medical visa)

خدمات رفع ریجکتی ویزا انگلیس از طریق تجدید نظر حقوقی توسط وکیل رسمی در انگلیس

کلیه خدمات حقوقی و اقامت انگلیس توسط وکلای رسمی دارای مجوز و عضو رسمی کانون وکلای انگلیس (Law Society) و مجوز (Office for the Immigration Services Commissioner) به اختصار OISC از اداره مهاجرت انگلستان.

انواع خدمات اخذ ویزای انگلیس

خدمات اخذ  انواع ویزای انگلیس توسط سیمرغ سفر به دو روش امکان پذیر است:

۱عادی

۲تضمینی(توسط وکیل رسمی)

متقاضیان ویزا انگلیس می توانند با توجه به شرایط خود به دو شیوه تضمینی و عادی اقدام نمایند.

 شیوه عادی:

در حال حاضراین روش بیشترین شیوه رایج تقاضای ویزا در کشور است و شامل کلیه خدمات و مراحل لازم  جهت اخذ ویزا از قبیل: تکمیل فرم های تقاضای ویزا به زبان انگلیسی،اخذ وقت سفارت در تهران، پرداخت هزینه تقاضای ویزا به صورت آنلاین و مشاوره در خصوص تکمیل مدارک و اخذ ویزا است.

با توجه سخت گیری های سفارت انگلیس در صدور ویزا درحال حاضر (به خصوص در ویزای توریستی) این روش بیشتر مناسب متقاضیانی است که میخواهند شانس خود را با هزینه مقرون به صرفه برای دریافت ویزا ارزشمند انگلیس امتحان کنند.

شیوه تخصصی و تضمینی:

در این روش  کلیه خدمات اخذ ویزا انگلیس  توسط وکیل رسمی در دفتر بیرمنگام سیمرغ سفر  وبا هماهنگی دفتر تهران انجام می شود.

تقاضای ویزا از طرف وکیل با توجه به شرایط اختصاصی هر متقاضی به بهترین وکامل ترین وجه انجام شده و همراه آن یک نامه مشتمل بر ادله حقوقی در راستای قبولی درخواست ویزا ارسال میشود.

بیش از ۹۰ درصد مسافرین عزیز سیمرغ سفر در سال های اخیر  با این روش موفق به اخذ ویزای انگلیس شده اند ودرصورتی که افیسر سفارت به دلیل غیر منطقی درخواست ویزا را رد کند آنگاه قدم بعدی توسط وکیل شیوه اختصاصی اقدام به تجدید نظر حقوقی است. (اقدام به تجدید نظر نباید با اعتراض (Appeal) اشتباه گرفته شود چون مدتهاست که مقررات مهاجرت عوض و اجازه اعتراض از متقاضیان این نوع ویزا گرفته شده مگر در موارد خاصی که نقض صریح حقوق بشر متقاضی مطرح شود).

در روش تضمینی چنانچه ویزا اخذ نشود هزینه های پرداختی متقاضی مسترد می شود. با توجه به شیوه انجام کار و خدمات اختصاصی در این روش بسیاری از متقاضیان درخواست خدمات تضمینی را در اولویت قرار داده و ریسک کمتری در فرایند اخذ ویزا خواهند داشت.

هزینه ها

هزینه اخذ ویزای توریستی انگلیس با روش تضمینی ۱۲۰۰ پوند است که شامل کلیه هزینه‌های مربوط به حق الوکاله وکیل و کارمزد دفتر تهران وانگلیس ،پرداخت هزینه سفارت و انگشت نگاری ،وقت سفارت در تهران و کلیه خدمات مورد نیاز اخذ ویزا را شامل می‌شود. در صورت داشتن ریجکتی از سفارت انگلیس بر اساس شرایط هر متقاضی مبلغی به تعرفه پایه اضافه خواهد شد.

تعرفه هزینه خدمات ویزا انگلیس با روش عادی به شرح ذیل است:

تعرفه خدمات عادی ویزای انگلیس

هزینه ویزای انگلیس

خدمات ویژه اخذ ویزا انگلیس سیمرغ سفر

سیمرغ سفر از اولین قدم یعنی بررسی و تهیه مدارک تا آخرین قدم یعنی اخذ ویزا انگلیس با شما است.

تمامی خدمات اخذ ویزا بر عهد ما خواهد بود. این خدمات شامل مشاوره تخصصی و بررسی شرایط متقاضی، اعلام نواقص و تکمیل مدارک مورد نیاز سفارت، تکمیل فرم ها وثبت نام آنلاین ویزا انگلیس، پرداخت هزینه های سفارت شامل هزینه انگشت نگاری و تقاضای ویزا ، اخذ وقت سفارت در ایران،ترکیه،امارات، رزرو هتل و پرواز و تنظیم برنامه سفر جهت سفارت، دعوتنامه و پکیج ویژه ویزا تضمینی در دفتر بیرمنگام و پیگیری جواب ویزا و مکاتبات با سفارت تا دریافت پاسخ نهایی هستند.


اخذ ویزای انگلیس