اقامت انگلستان

اقامت انگلیس – سیمرغ سفر مرکز تخصصی خدمات انواع ویزا ، امور مهاجرتی و حقوقی انگلستان درکشور و دارای موسسه حقوقی و مهاجرتی رسمی در شهر بیرمنگام انگلیس و دارای مجوز و عضو رسمی کانون وکلای انگلیس (Law Society) و مجوز OISC)  Office for the Immigration Services Commissioner) از اداره مهاجرت انگلستان است .

در حال حاضر این شرکت به پشتوانه بیش از دو دهه سابقه فعالیت در امور مهاجرت انگلیس و  بهره مندی از مجرب ترین و باسابقه ترین وکلای رسمی  ایرانی-انگلیسی مستقر در انگلستان و همچنین دفتر تهران آمادگی دارد تا از ابتدا تا پایان راه اخذ اقامت انگلیس قدم به قدم با شما عزیزان همراه شود و با ارائه مشاوره رایگان و خدماتی جامع و تخصصی در کلیه اموراقامت و مهاجرتی انگلستان در کوتاه ترین زمان ممکن دستیابی به اهداف متقاضیان را عملیاتی کند.

انواع اقامت انگلستان

در حال حاضر اخذ اقامت انگلیس از طریق روش های زیر توسط مجرب ترین وکلای امور مهاجرت انگلیس در دفتر بیرمنگام سیمرغ سفر با بیش از دو دهه سابقه مهاجرت انگلیس در کوتاه ترین زمان ممکن امکان پذیر می باشد:

اقامت از طریق کار و سرمایه گذاری:

اقامت از طریق کار و سرمایه گذاری انگلیس: در این روش اقامت انگلیس یه دو شیوه امکان پذیر است و شامل متقاضیان با شرایط ذیل می شود:

۱-روش اول متقاضیانی که تمکن مالی ۵۰ هزار پوندی (یا معادل ریالی بر اساس نرخ دولتی پوند)را می توانند به سفارت ارائه دهند.

۲-روش دوم ویژه سهامداران شرکت های خصوصی ودولتی با سابقه کار و بیمه می باشد.

 در هر دوروش داشتن مدرک ایلتس با نمره ۵/۳ تا ۵/۵  در مرحله اخذ اقامت  جهت متقاضی اصلی(سرپرست خانواده) مورد نیاز است و سوابق شغلی ، و شخصی متقاضیان  مورد ارزیابی قرار می گیرد. و اقامت شامل متقاضی اصلی ،همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خواهد شد.

اقامت از طریق ویزای ازدواج و نامزدی انگلیس:

ویزای ازدواج (Spouse Visa): برای اخذ این ویزا که یکی از روش های اخذ اقامت انگلیس هست در مهمترین قسمت ابتدا باید اثبات شود که ازدواج واقعی بوده و به صورت سوری جهت اخذ اقامت انگلیس صورت نگرفته ،و درامد فردی که در انگلیس زندگی می کند حداقل ۱۸۶۰۰پوند در سال باشد. ویزای نامزدی ( Fiance Visa )): شرایط این نوع ویزا هم مشابه ویزای ازدواج هست ولی اثبات آن و اخذ  این نوع ویزا پیچیدگی بیشتری نسبت به ویزای ازدواج دارد.در ویزای ازدواج ابتدا ویزای ۵/۲ ساله صادر می شود ودر صورت تداوم ازدواج تمدید خواهد شد و پس از ۵ سال امکان دریافت اقامت دائم فراهم می شود در ویزای نامزدی ویزای ۶ ماهه صادر خواهد شد.که پس از این مهلت طرفین باید نسبت به ازدواج  و ویزای ازدواج با شرایط فوق اقدام نمایند.

اقامت از طریق ویزای تحصیلی دانش آموزی و دانشجوی:

ویزای تحصیلی انگلیس که یکی دیگر از روش های اخذ اقامت و مهاجرت انگلیس هست شامل دو نوع ویزای دانش آموزی و دانشجویی است.

ویزای دانش آموزی: این نوع ویزا مخصوص دانش‌آموزان ۴ تا ۱۷ است وعلاوه بر اقامت دانش آموز امکان اقامت یکی از والدین را برای دانش اموزان زیر ۱۲ سال فراهم می کند .

ویزای دانشجویی: این نوع ویزا مخصوص افراد بالای ۱۷ سال بوده که علاوه بر اقامت در زمان تحصیل این امکان فراهم می شود که پس از پایان دوران تحصیلات و اخذ مدرک برای ویزا کاری اقدام شود و از این طریق اقامت انگلیس دریافت شود.

اخذ ویزای انگلیس