چگونگی گرفتن ویزای توریستی انگلیس

انگلستان یکی از کشورهای جذاب برای گردش، تفریح، کار و زندگی است. سالانه بسیاری از گردشگران از سراسر دنیا به شوق دیدن جاذبه های منحصربفرد انگلستان راهی این کشور می‌شوند. ویزای توریستی انگلیس یکی از مهم‌ترین و معتبرترین ویزاهای توریستی در دنیا است که اتفاقا میان گردشگران ایرانی هم طرفداران زیادی دارد. اخذ ویزای انگلیس به هر پاسپورتی اعتبار می‌دهد. همین موضوع باعث شده تا بسیاری متقاضی اخذ ویزای توریستی انگلیس باشد. سیمرغ سفر، شما را با ویژگی‌های این ویزا، شرایط اخذ ویزای انگلیس و… آشنا می‌کند.

ویزای توریستی انگلیس

نکته مهمی که راجب به ویزای توریستی انگلیس باید بدانید این است که با این ویزا می‌توانید علاوه بر انگلیس به سایر کشورهای بریتانیا نظیر اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی سفر کنید. ویزای توریستی انگلیس اصولا با هدف گردشگری و اقامت کوتاه مدت، بازدید از دوستان، آشنایان و.. صادر می‌شود.

 

مدت زمان ویزای توریستی انگلیس

ویزای توریستی انگلستان به دو صورت صادر می‌شود.

ویزای توریستی یکبار ورود(سینگل): ویزای توریستی یکبار ورود فقط برای یکبار سفر به انگلستان کاربرد دارد. این ویزا برای افرادی مناسب است که فقط یکبار قصد سفر به انگلستان را دارند. معمولا مدت اعتبار ویزای توریستی یکبار ورود کمتر از ۶ ماه است.

ویزای توریستی چند بار ورود(مولتی): ویزای توریستی چند بار ورود برای افرادی مناسب است که بیش از یکبار و مکررا قصد سفر به انگلیس را دارند. دارنده این ویزا می‌تواند به دفعات و بدون محدودیت ورود و خروج داشته باشد. لازم به ذکر است ویزای توریستی مسافران سیمرغ سفر عمدتا از نوع مولتی است.

مدارک عمومی اخذ ویزای انگلیس

به منظور اقدام برای اخذ ویزای توریستی انگلیس و تکمیل پرونده یکسری مدارک عمومی نیاز است و متقاضی باید بتواند این مدارک را تهیه کند. کارشناسان سیمرغ سفر، با متقاضیان برای تهیه دقیق و بودن نقص مدارک عمومی تمامی مشاوره های لازم  را می‌دهند. لیست این مدارک در ادامه آمده است.

دو قطعه عکس تمام رخ

پرینت حساب بانکی

پاسپورت جدید و قدیمی

پرینت نامه تمکن مالی

ترجمه شناسنامه

ترجمه سند ملکی

سند ازدواج

لازم به ذکر است پس از تهیه مدارک عمومی سیمرغ سفر مسیولیت انجام تمامی خدمات ویزا از صفر تا صد را به منظور اخذ ویزای توریستی انگلیس را برعهده دارد.

هزینه های ویزای توریستی انگلیس

مجموعه سیمرغ سفر با در اختیار داشتن یک تیم شامل وکلای انگلیسی مجرب و باتجربه، خدمات ویزای توریستی انگلیس را به مشتریان خود ارایه می دهد. این تیم با عملکرد تخصصی خود، راه را اخذ ویزای توریستی مولتی انگلیس برای متقاضیان آسان می‌کنند. برای کسب اطلاعات از هزینه های ویزای انگلیس با مشاوران ما تماس بگیرید.

رفع ریجکتی ویزای انگلیس

مجموعه سیمرغ سفر همچنین با توجه به در اختیار داشتن تیمی از وکلای متخصص و باتجربه در زمینه رفع ریجکتی متقاضیانی که موفق به اخذ ویزا نشده اند هم اقدام می‌کند. برای کسب اطلاعات از چگونگی انجام کار و هزینه‌های رفع ریجکتی ویزای انگلیس تماس بگیرید.

 

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه