چگونه در آنتالیا ملک اجاره کنیم؟

اجاره ملک در آنتالیا

یکی از مهمترین خدمات مجموعه سیمرغ سفر در آنتالیا، اجاره املاک به صورت روزانه، ماهانه و سالانه است. در کنار خرید و فروش املاک مختلف در شهر آنتالیا، برای اجاره ملک شامل آپارتمان یک خوابه ، دو خوابه و.. سوئیت و ویلا  خدمات ویژه ای ارائه می دهیم .

 

اجاره ملک در آنتالیا

اجاره ملک در آنتالیا از طریق سیمرغ

 

دفتر رسمی مشاور املاک سیمرغ سفر در آنتالیا، آماده ارائه بهترین املاک آنتالیا برای اجاره به صورت روزانه ،ماهانه و سالانه به شما عزیزان است. بهترین املاک در مناطق پرطرفدار و توریستی آنتالیا در لیست املاک دفتر سیمرغ سفر در آنتالیا قرار دارد که می توان با مشاوره با کارشناسان مجرب سیمرغ اطلاعات کاملی از جزییات و امکانات املاک بدست بیاورید.

 

اجاره آپارتمان در آنتالیا

 

انتخاب ملک از تهران

 

بسیاری از متقاضیان اجاره ملک در آنتالیا برای استفاده از وقت خود تمایل دارند از تهران اقدام به اجاره ملک مد نظر خود کنند. به همین دلیل، مجموعه ای از عکس ها و فیلم های مربوط به املاک در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود. تمامی عکس ها و فیلم ها با دوربین کارکنان و بدون هیچ گونه تغییری تهیه شده است تا هیچ گونه نگرانی بابت اینکه ملک مد نظر با آنچه شما در ذهن دارید متفاوت باشد، وجود نداشته باشد. پس از انتخاب ملک مد نظر با حضور در دفتر تهران، اقدامات و هماهنگی های اولیه برای عقد قرارداد انجام می شود.

انتخاب ملک در آنتالیا

 

برخی از متقاضیان هم علاقمند هستند تا با حضور در شهر آنتالیا ملک مد نظر خود را اجاره کنند. در این حالت هم کارشناسان مجموعه سیمرغ سفر، در شهر آنتالیا، هماهنگی های لازم برای بازدید از املاک مد نظر شما را انجام و مشاوره های ضروری را دریافت می کنید  تا هر چه سریعتر و در کمترین زمان ممکن اقدام به اجاره ملک کنید.

مزایای اجاره ملک در آنتالیا

 

یکی از مهمترین مزایای اجاره ملک و آپارتمان در آنتالیا نسبت به هتل، هزینه بسیار کمتر آن است. در حقیقت با اجاره ملک به صورت روزانه ، سالانه و ماهانه هزینه ها کاملا مقرون به صرفه تر می شود از طرفی اجاره یک آپارتمان امکان حضور تعداد بیشتری نفرات را ایجاد می کنند. نگهبانی 24 ساعته، استخر ، وای فای رایگان، فول فرنیش، نوساز، پارکینگ، نظافت روزانه و… از امکانات املاک اجاره ای در آنتالیا است.

تخفیف مبلغ اجاره

 

در صورت اجاره ملک به صورت ماهانه وسالانه بسته به نوع ملک تخفیف های ویژه ای هم برای متقاضیان عزیز توسط مجموعه سیمرغ در نظر گرفته می شود. این تخفیف بین 20 تا 25 درصد است. همچنین در صورت اجاره ملک به صورت سالانه تمامی امور مربوط به اقامت موقت و مشاوره های لازم نیز انجام می شود. لازم به ذکر است قیمت اجاره ملک در آنتالیا در ماه های مختلف اندکی تفاوت قیمت دارد.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه