اجاره ملک در آنتالیا، آلانیا و کمر

در این مطلب تمامی نکات و توضیحات لازم جهت اجاره ملک در شهر آنتالیا، آلانیا و کمر آمده است. اگر به اطلاعات بیشتری نیازمند هستید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اجاره ملک در آنتالیا، آلانیا و کمر
Slider

بهشت ترکیه آنتالیا ،آلانیا و کمر با زیبایی خیره کننده خود در سواحل مدیترانه هر ساله پذیرای گردشگران از سراسر جهان هستند. در حال حاضر  ایرانیان می‌توانند بدون  نیاز به ویزا به مدت 3 ماه در در هر دوره 6 ماهه در ترکیه اقامت توریستی داشته باشند و از جاذبه های توریستی جذاب  ترکیه استفاده کنند. اگر علاقمند به اجاره سوئیت، آپارتمان مبله و ویلا های منحصر به فرد آنتالیا، آلانیا وکمر جهت اقامت کوتاه مدت و اقامت بلند مدت هستید با سیمرغ سفر همراه شوید.

سیمرغ سفر کارگزار مستقیم خدمات املاک، اقامت، مهاجرت و توریستی در آنتالیا، آلانیا و کمر

شرکت سیمرغ سفر در تهران ودفتر مرکزی آنتالیا ترکیه با تمامی مجوز های رسمی و با کادر مجرب ایرانی _ترک به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های خدمات دهنده مشاور املاک با مجوز رسمی در در آنتالیا، آلانیا، کمر و بلک ترکیه آماده ارائه خدمات اجاره روزانه ، هفتگی، ماهیانه و سالیانه ویلا ، آپارتمان و سوئیت متناسب با سلیقه و بودجه شما  است.

ترکیهچگونه در آنتالیا،آلانیا، کمر  و بلک خانه اجاره کنیم؟

 اجاره سالیانه سوئیت،آپارتمان،ویلا و اخذ اقامت ترکیه

در حال حاضر این امکان برای ایرانیان وجود دارد تا بااجاره یکساله ملک در ترکیه، کارت اقامت ترکیه را  برای خود و  اعضای خانواده دریافت کنند و از مزایای کارت اقامت ترکیه بهره مند شوند. این روش سریعترین و کم هزینه ترین روش اخذ اقامت ترکیه است.

 اجاره روزانه، هفتگی و ماهیانه ویلا و آپارتمان 

توریست های ایرانی همانند سایر  توریست های جهان اجاره آپارتمان و ویلا های لوکس  مبله در مناطق آنتالیا ،آلانیا و کمر را جهت گذراندن تعطیلات به دلیل قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه جهت مسافرت خانوادگی و دوستانه و همین طور فضای بزرگتر اقامت نسبت به هتل مورد توجه قرار داده اند. بی شک اقامت در ویلا های  اختصاصی در سواحل مدیترانه تجربه بیاد ماندنی را برای شما به وجود خواهد آورد.

اقامت ترکیهآنچه باید در خصوص اجاره ملک در آنتالیا بدانید:

قانون اجاره سالیانه ملک در ترکیه با ایران متفاوت است و رهن یا پرداخت ودیعه بالا مرسوم نیست. همچنین خانه های مبله بیشترین تقاضا و بهترین انتخاب جهت اتباع خارجی است. بر اساس قوانین جهت پیش پرداخت  و ودیعه ملک (دپوزیت)یک یا دو ماه اجاره در ابتدای قرارداد پرداخت می شود که پس از پایان قرارداد مسترد خواهد شد.

▲ معمولا در قرارداد یکساله اجاره ماهیانه در اول هر ماه پرداخت می شود . در برخی از املاک  با توجه به تصمیم صاحبخانه  جهت اجاره ملک خود به اتباع خارجی و توافق طرفین ممکن است اجاره 6 ماه یا یکسال در ابتدای قراداد پرداخت شود  .

▲قرارداد حتما در دفتر املاک رسمی تنظیم شود و با توجه به این که مفاد قرارداد به زبان ترکی است در صورت عدم تسلط به زبان ترکی از مشاور و مترجم معتبر مسلط به قوانین ملکی  استفاده کنید تا در توافقات و تنظیم قرارداد دچار مشکل نشوید. همچنین پس از عقد قرارداد با در دست داشتن اجاره نامه رسمی و پاسپورت نسبت به نوتر کردن اجاره اقدام کنید(در ترکیه به دفاتر اسناد رسمی نوتر می گویند) اجاره نامه نوتر شده جهت اخذ کارت اقامت یا مراجعه به سفارت خانه ضروری است.

▲در صورت اجاره ملک مبله حتما تمامی وسایل باید در اجاره نامه ذکر شود و در زمان تحویل ملک در حضور مشاور املاک و صاحبخانه ار تمام لوازم ملک و دیوارها فیلم برداری کنید تا در زمان تحویل ملک دچار مشکل نشوید.

▲اقامت توریستی  مطابق قوانین جدید بعد از پایان یکسال اقامت تمدید نخواهد شد و جهت تمدید باید یکسال از زمان اتمام این نوع اقامت گذشته باشد تا بتوان مجددا جهت اخذ اقامت 1ساله توریستی  از طریق اجاره اقدام نمود. بنابراین متقاضی باید جهت تمدید از سایر روش های اقامت مانند خرید ملک، تحصیلی یا دوره های آموزش زبان، ثبت شرکت  و ..اقدام کنید.

▲مطابق  قوانین ترکیه قبض های گاز،آب،برق … باید به نام مستاجر منتقل شود که جهت به نام زدن قبوض نیاز به داشتن کارت اقامت ترکیه است. لذا از مشاور املاک خود بخواهید که با صاحب خانه توافق کند تا زمان صدور کارت اقامت، قبض ها به نام صاحبخانه باقی بماند.

▲ فقط ارزان بودن قیمت ملک جهت اجاره را اولویت قرار ندهید! به عنوان مثال در خانه های مبله به سالم بودن لوازم توجه کنید تا در طول اقامت و زمان تحویل ملک دچار خسارت ومشکل نشوید. لوکیشن و موقعیت ملک از نظر دسترسی به حمل نقل عمومی و مرکز شهر جهت صرفه جویی در هزینه ها اهمیت دارد.  از طرفی برخی از محله های بومی مناسب اقامت افراد خارجی نیست.

▲مدت قرارداد برای اتباع خارجی یکساله است و قرارداد بیشتر از زمان یکسال معتبر نمی باشد.

سیمرغ سفر سیمرغ سفر  به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های خدمات دهنده مشاور املاک و امور اقامت با مجوز رسمی  در مناطق آنتالیا، آلانیا این امکان را برای هموطنان فراهم کرده تا در تمامی مراحل اجاره ملک و اخذ اقامت توریستی ترکیه از خدمات تخصصی با بالاترین کیفیت با اطمینان و آرامش  بهره مند شوید. با مشاورین ما در تماس باشید.🇹🇷